O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Kalkulator stawki godzinowej online czyli Twoja stawka zarobków

Czy dobrze wiesz, ile musisz zarabiać w ciągu 1 godziny pracy, aby starczyło Ci na wszystko każdego miesiąca? By udało się pokryć wszelkie koszty życiowe, firmowe / biznesowe, a zarazem zdobyć środki na oszczędności? Pomoże Ci w tym poniższy „Kalkulator stawki godzinowej online„.

Warto przecież wiedzieć, ile jest warta Twoja 1 godzina pracy. Może dzięki temu poprawisz swój cennik na stronie. A innym razem uznasz, że będziesz rozliczał się z Klientami właśnie w taki sposób, na godziny pracy, a nie efekty. Twój wybór!

Jak korzystać z kalkulatora stawki godzinowej online

Zastosowanie tego kalkulatora stawki godzinowej poznasz, oglądając poniższy film bądź przechodząc do artykułu poniżej.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Poznaj mój „Kalkulator stawki godzinowej online”. Wpisz do niego swoje koszty życiowe, koszty firmowe / biznesowe oraz planowane oszczędności. I następnie wpisz, ile tak naprawdę chcesz poświęcić na swoją pracę w ciągu roku. Dzięki temu dowiesz się, ile musisz zarabiać na 1 godzinę pracy. Powodzenia!

Liczby wpisane przeze mnie w tym kalkulatorze to tylko przykład. Nie ukazują one mojej sytuacji finansowej i stawki godzinowej. To już moja tajemnica. Mam nadzieję, że udało Ci się ustalić swoją stawkę godzinową. Ile ci wyszło? Żartuję. To już Twoja sprawa.

Gdy znasz swoją stawkę godzinową. Co dalej?

Gdy już wiesz, ile wynosi Twoja stawka godzinowa, to rób wszystko, co możesz, aby właśnie taką stawkę móc uzyskać. To nie oznacza, że od tak podnosisz ceny swoich usług / produktów. Choć, jeśli miałeś zbyt niskie ceny, to warto już o tym pomyśleć.

Przy okazji zastanów się, co zrobić, by taką stawkę godzinową podnieść. Możliwe, że warto jest wdrożyć nowe usługi / produkty bądź skupić się przede wszystkim na tych lepiej płatnych. Tak i ja uczyniłem. Kiedyś poza usługami Copywritingu i Pozycjonowania stron www postanowiłem także oferować Tworzenie stron www. Natomiast okazało się, że robiłem zbyt wiele rzeczy na raz. Jakość tego nie była najlepsza. A przy okazji tworzenie stron nie dawało tak wiele przychodów. Dlatego postanowiłem zrezygnować z oferowania takich usług. Pozostałem przy 2 głównych usługach, które zapewniam i dzięki którym przychody są znacznie większe. Taka optymalizacja czasami bardzo pomaga. Również prowadząc sklep internetowy czasami warto ustalić, które produkty odrzucić, ponieważ nie zarabiamy na nich zbyt dużo.

PS. Jeśli chcesz również otrzymać ten kalkulator stawki godzinowej w pliku Excel, by móc z niego regularnie korzystać, to koniecznie dołącz do subskrybentów tego bloga. Zapis do newslettera masz po prawej stronie. Dodatkowo dzięki temu otrzymasz wiele innych prezentów 🙂

Powodzenia, aby udało Ci się zdobyć wymarzoną taką stawkę godzinową. Więcej przydatnych informacji w kursie online „Zostań Freelancerem – praca zdalna i biznes online„. Zainteresować Cię mogą także moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy