Kalkulator stawki godzinowej + arkusz, który pomoże wycenić każde zlecenie

kalkulator stawki godzinowej, jak wycenić zlecenie + arkusz kalkulacyjny

Czy dobrze wiesz, ile musisz zarabiać w ciągu 1 godziny pracy, aby starczyło Ci na wszystko każdego miesiąca? By udało się pokryć wszelkie koszty życiowe, firmowe / biznesowe, a zarazem zdobyć środki na oszczędności? Pomoże Ci w tym poniższy kalkulator stawki godzinowej online.

Warto przecież wiedzieć, ile jest warta Twoja 1 godzina pracy. Może dzięki temu poprawisz swój cennik na stronie. A innym razem uznasz, że będziesz rozliczał się z Klientami właśnie w taki sposób, na godziny pracy, a nie efekty. Twój wybór!

Jak korzystać z kalkulatora stawki godzinowej online?

Zastosowanie tego kalkulatora stawki godzinowej poznasz, oglądając poniższy film bądź przechodząc do artykułu poniżej.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Poznaj mój “Kalkulator stawki godzinowej online“. Wpisz do niego swoje koszty życiowe, koszty firmowe / biznesowe oraz planowane oszczędności. I następnie wpisz, ile tak naprawdę chcesz poświęcić na swoją pracę w ciągu roku. Dzięki temu dowiesz się, ile musisz zarabiać na 1 godzinę pracy. Powodzenia!

ps. Liczby wpisane przeze mnie w tym kalkulatorze to tylko przykład. Nie ukazują one mojej sytuacji finansowej i stawki godzinowej. To już moja tajemnica. Mam nadzieję, że udało Ci się ustalić swoją stawkę godzinową. Ile ci wyszło? Żartuję. To już Twoja sprawa.

Gdy znasz swoją stawkę godzinową. Co dalej?

Gdy już wiesz, ile wynosi Twoja stawka godzinowa, to rób wszystko, co możesz, aby właśnie taką stawkę móc uzyskać. To nie oznacza, że od tak podnosisz ceny swoich usług / produktów. Choć, jeśli miałeś zbyt niskie ceny, to warto już o tym pomyśleć.

Przy okazji zastanów się, co zrobić, by taką stawkę godzinową podnieść. Możliwe, że warto jest wdrożyć nowe usługi / produkty bądź skupić się przede wszystkim na tych lepiej płatnych.

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1