Kurs Gimpa – tworzymy serduszko w programie graficznym Gimp 2.1.

Kurs Gimpa - tworzymy serduszko w programie graficznym Gimp 2.1.

W darmowym i rozbudowanym programie graficznym Gimp 2.1. (dostępnym na Linux, Windows, Mac) jest możliwość edycji i obróbki zdjęć. Ale nie tylko, można w tym programie tworzyć piękne grafiki, ikony, posługiwać się warstwami i przeróżnymi funkcjami, które są tam dostępne. Stworzyłem kurs na temat Gimpa, a poniżej przedstawiam Ci jedną z lekcji, która tam występuje. Jeśli nie chcesz płacić za subskrypcję takich znanych programów graficznych, jak photoshop i podobnych, to ten kurs stanowi dla Ciebie idealne rozwiązanie. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Poprzez kurs “Projektowanie w programie graficznym GIMP 2.1 od A do Z” nauczę Cię edycji zdjęć, tworzenia ciekawych projektów graficznych, retuszu zdjęć i wielu innych rzeczy. Poza teorią otrzymasz bardzo dużo praktyki i specjalne zadania do wykonania, które chętnie będę sprawdzał. Przejście tego kursu będzie dla Ciebie miłą nauką i zabawą.

Profesjonalne wskazówki ukazane w tym kursie o Gimp są proste do wykorzystania. W środku kursu znajduje się przydatna wiedza na temat edycji i obróbki zdjęć w Gimp, wiele praktycznych przykładów i wskazówek, a poza tym różnorodne triki i obejścia.

Jeśli chcesz, to dołącz do kursu “Projektowanie w programie graficznym GIMP 2.1 od A do Z“.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1