Otwórz nowe możliwości z kursem pedagogicznym dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 

Otwórz nowe możliwości z kursem pedagogicznym dla instruktorów praktycznej nauki zawodu 

Chcesz zdobyć wiedzę i kwalifikacje do prowadzenia zajęć praktycznych z młodocianymi pracownikami? Kurs pedagogiczny w Centrum Kształcenia Prymus, będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdobędziesz niezbędne umiejętności, które wykorzystasz podczas efektywnej pracy z uczniami. Zapoznaj się z naszą ofertę i przekonaj się, że szkolenie online to idealny wybór dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać kurs pedagogiczny online?

Centrum Kształcenia Prymus działa na rynku od ponad 20 lat. W swojej działalności bazuje na doświadczeniu i profesjonalizmie kadry trenerskiej, dzięki temu gwarantuje wysoką jakość szkolenia. Oferowany kurs pedagogiczny jest przeznaczony głównie dla mistrzów, właścicieli firm, a także pracowników zakładów usługowych, rzemieślniczych i produkcyjnych, którzy chcą przyjąć młodocianych pracowników na praktyczną naukę zawodu. Takie rozwiązanie to także doskonała okazja dla fryzjerów, kosmetyczek, krawców, restauratorów i wielu innych specjalistów.

Nasz kurs jest dostępny całkowicie online — nie musisz wychodzić z domu, aby zdobyć praktyczną wiedzę. Kursanci mogą uczestniczyć w zajęciach w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Nowoczesna i przejrzysta platforma e-learningowa daje możliwość skorzystania z materiałów szkoleniowych 24/7. Sam dopasowujesz naukę do swoich indywidualnych potrzeb. Strona internetowa wykorzystuje najnowsze technologie, dlatego portal szkoleniowy jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a pomoce naukowe i interaktywne sposoby szkolenia, sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna.

Nasz program jest zatwierdzony przez Kuratora Oświaty w Łodzi, dlatego daje możliwość otrzymania zaświadczenia, które jest równie ważne jak zaświadczenia uzyskane po kursach stacjonarnych. Uzyskany dokument jest akceptowany na terenie całego kraju. 

Co obejmuje program?

  • Podstawy pedagogiki: na początku szkolenia zostaną przedstawione Ci podstawy pedagogiki. Poznasz najważniejsze teorie i zasady, które będą niezbędne przy pracy dydaktycznej.
  • Psychologia w relacjach zawodowych: niezbędna do skutecznego komunikowania się z uczniami jest znajomość psychologii. Zaprezentujemy jak zbudować pozytywne relacje między instruktorem a praktykantem, aby współpraca przebiegała efektywnie.
  • Metodyka nauczania zawodu: jednym z najważniejszych aspektów zajęć jest opanowanie metodyki praktycznej nauki zawodu. Nauczysz się jak skutecznie przekazać wiedzę praktyczną, prowadzić interesujące zajęcia  i skutecznie oceniać ich pracę.
  • Umiejętności dydaktyczne: część kursu poświęcona będzie doskonaleniu umiejętności dydaktycznych. Po odbytym szkoleniu instruktorzy będą potrafili zaplanować i zorganizować zajęcia z pasją. Zdobędę wiedzę, w jaki sposób wykorzystać nowoczesne metody nauczania oraz w jaki sposób dopasować je do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Jak zarejestrować się na kurs online?

Rejestracja na kurs pedagogiczny online jest prosta i intuicyjna. Musisz spełnić wymagania, które są jasno opisane na naszej stronie internetowej — Centrum Kształcenia Prymus. Wypełnij formularz, opłać szkolenie, po pozytywnej weryfikacji dostaniesz dalsze instrukcje oraz dostęp do platformy e-learningowej. Po odbytym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie ukończenia szkolenia, które wyślemy tradycyjną pocztą.

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu online to niewątpliwie szansa na rozwój zawodowy i osobisty. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania i elastycznemu harmonogramowi zyskujesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną, co jest niezbędne przy pracy z młodzieżą. Dołącz do nas i odkryj nowe możliwości kariery!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1