O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Nowy edytor opisu produktu w Amazon KDP – lekcja z kursu online

Dzięki Amazon KDP możesz sprzedawać proste produkty low content(zeszyty, plannery, kalendarze, kolorowanki itp.) oraz e-booki i książki. Niedawno powstał nowy edytor opisu produktu w Amazon KDP. Ułatwia on szybkie dodawanie nowych opisów produktów, które publikujemy na Amazon. I dodatkowo pozwala stworzyć opis produktu, który ciekawiej wygląda, więc skuteczniej wpływa na sprzedaż. Zobacz, jak wygląda ten nowy edytor opisu w Amazon KDP. Ukazuję go w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

To jedna z wielu lekcji dostępnych w moim kursie „Biznes online i praca w domu przez Amazon KDP„, z którego korzysta już kilkaset zadowolonych uczestników. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki, które tylko na tym blogu są dostępne w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *