Automatyczne tworzenie napisów do filmów – Subtiled.com

Automatyczne tworzenie napisów do filmów – Subtiled.com

Przygotowanie napisów do wszystkich filmów na naszym kanale YouTube bądź do filmów w naszym kursie online może okazać się kosztowne i męczące. Natomiast warto posiadać takie napisy do filmów, ponieważ dzięki nim docieramy do znacznie większego grona odbiorców. Na szczęście powstała sztuczna inteligencja, która pomoga w automatycznym tworzeniu napisów. Wykorzystuje ją serwis Subtiled.com.

Przygotowałem wideo na temat automatycznego tworzenia napisów. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Pamiętaj, że nowi użytkownicy zakładający konto w Subtiled mogą uzyskać 30 minut za darmo na automatyczne tworzenie napisów. Powyżej w materiale wideo widzisz, że okazuje się to bardzo proste. Dodatkowo możesz wykorzystać promocje i od razu wykupić 5h, 10h, 20h, 100h a nawet więcej godzin na tworzenie napisów do kolejnych materiałów wideo(dzięki temu skorzystasz z promocji, która sprawi, że za 1 godzinę napisów zapłacisz nawet niecałe 20 zł. Po jej wykorzystaniu zobaczysz, że to narzędzie jest wyjątkowe i dalej warto z niego korzystać).

Sam kiedyś zlecałem freelancerom przygotowanie napisów do filmów na moim kanale YouTube czy w moich kursach online. Płaciłem wtedy zazwyczaj od 3-5 zł za przygotowanie napisów do 1 minuty nagrania. A zarazem sam zajmowałem się przygotowywaniem napisów. Było to kosztowne, gdy zlecałem innym, a gdy sam je robiłem, to traciłem sporo czasu(mimo, że piszę szybko, bo przygotowanie napisów do nagrania 1 minutowego zajmowało mi około 4 minuty).

Teraz, gdy korzystam z Subtiled.com, okazuje się to znacznie tańsze i łatwiejsze. Oczywiście automatycznie tworzone napisy nie są w 100% idealne(zazwyczaj w 90-95%). Gdy więc takie napisy się stworzą, to później poświęcam kilka minut na ich sprawdzenie. Jest to na tą chwilę najlepsza opcja związana z tworzeniem napisów do filmów. Polecam ją wypróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1