Kurs o Canva 2 – tworzymy tło wirtualne wideo w do aplikacji ZOOM

Kurs o Canva 2 - tworzymy tło wirtualne wideo w do aplikacji ZOOMKurs o Canva 2 - tworzymy tło wirtualne wideo w do aplikacji ZOOM

Wirtualne tło idealnie pasuje gdy bierzemy udział bądź organizujemy wideokonferencje, na przykład za pomocą aplikacji ZOOM. W programie graficznym Canva można łatwo i ciekawie stworzyć wirtualne tło z zastosowaniem materiałów wideo. Jeśli więc chcesz podczas wideokonferencji wyróżnić się oryginalnym tłem, to musisz zapoznać się z poniższym materiałem wideo. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

To jedna z wielu praktycznych lekcji dostępnych w moim kursie online „Projektowanie w Canva 2 – Nowy poziom – Bądź ekspertem Canva„. A jeśli nie miałeś jeszcze styczności z programem Canva i chcesz poznać jego podstawowe i średniozaawansowane możliwości, to zapraszam do mojego pierwszego kursu na jego temat czyli „Projektowanie w Canva od Zera do Eksperta – Grafika online„. Z moich kursów o Canva korzysta już ponad 2500 zadowolonych uczestników. Najlepszą ofertę moich wszystkich kursów online otrzymasz w zakładce „sklep„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *