Dołącz do kursu „Projektowanie w programie graficznym GIMP od A do Z”

Dołącz do kursu Projektowanie w programie graficznym GIMP od A do Z

Interesuje Cię prosta i ciekawa obróbka / edycja zdjęć? Możliwość tworzenia wyjątkowych grafik, animacji, a zarazem zdjęć portretowych i krajobrazowych? Nie chcesz płacić za drogi program Photoshop czy inne tego typu? W takim razie musisz poznać ogromny zakres możliwości graficznych, które daje Ci darmowy program Gimp. Jest on coraz bardziej aktualizowany, od kilku lat korzystamy już z nowoczesnej wersji 2.1. A twórcy i użytkownicy tego programu dbają o ciągły rozwój, więc już niedługo można spodziewać się wersji 3.0. \

W pełni program Gimp i jego praktyczne zastosowanie poznasz w moim kursie „Projektowanie w programie graficznym GIMP od A do Z„. Dołącza do niego coraz większe grono zadowolonych uczestników, w tym także spora ilość nauczycieli oraz przyszli i aktualni graficy, którzy chcą zwiększać zakres swoich umiejętności. Obejrzyj poniższe wideo, dzięki któremu dokładnie poznasz program kursu o Gimp i przekonasz się, że warto do niego dołączyć!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1