Canva nowości – dokumenty i usuwanie tła z filmów

Canva nowości - dokumenty i usuwanie tła z filmów

Canva to narzędzie przydatne niemalże dla każdego. Pozwala tworzyć przeróżne projekty graficzne, wideo, a zarazem dokumenty PDF i dokumenty do druku. I cieszą nas coraz to większe nowości w Canva. W tym celu przygotowałem poniższy materiał wideo. Dzięki niemu zobaczysz, jak w Canva pojawiła się nowa kategoria dokumentów do tworzenia czyli Docs (w języku polskim “Dokumenty”). Dzięki niej stworzysz nieszablonowe dokumenty PDF. I tam wykorzystasz też sztuczną inteligencje, która przygotuje za Ciebie wyjątkowe teksty (wszystko dzięki temu, co daje Magic Write). Ale to nie wszystkie nowości Canvy. W Canva możesz już usuwać tło z wideo i dzięki temu tworzyć coś niesamowitego…

Pamiętaj, że posiadam 2 kursy o Canva, które mogą Ci pomóc poznać to narzędzie od A do Z. Oto one: “Canva 1” i “Canva 2 dla średniozaawansowanych“. Ich najlepszą cenę zawsze otrzymasz w sklepie, gdzie dostępna aktualna promocja. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Do nowości w Canva należy także edytor PDF. Dzięki tej opcji możliwe jest zaimportowanie do Canva dokumentu PDF i jego edytowanie (grafiki, tekstu, nowe pola, adnotacje, wiele opcji modyfikacji). Powodzenia w zastosowaniu tych nowych możliwości Canva!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1