CANVA PRO za darmo – testuj 30 dni najlepszy program online

CANVA PRO 30 dni za darmo - testuj najlepszy program online

Jesteś użytkownikiem Canva w wersji darmowej i chcesz przetestować możliwości Canva PRO za darmo? A może jeszcze nie znasz Canva, a chcesz to zmienić? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Współpracujemy z Canva i dlatego udało się nam wynegocjonowac ciekawą ofertę. Jaką? Możesz przez 30 dni możesz za darmo korzystać z CANVA PRO i dzięki temu odkryć bogactwo edycji zdjęć, wideo, prezentacji i wielu innych materiałów. Po tym czasie sam zdecydujesz czy nadal chcesz korzystać z Canva PRO czy rezygnujesz z tego rozwiązania. Wybór należy do Ciebie. Ale przetestować na pewno warto!

Jak uzyskać CANVA PRO za darmo?

  1. Użyj nasz link partnerski
  2. Obejrzyj poniższy materiał wideo!

Nasza przygoda z Canva PRO

My z narzędzia Canva korzystamy już od 2016 roku (gdy zaczęliśmy prowadzić nasz biznes). Dzięki temu narzędziu tworzymy przeróżne materiały edukacyjne, w tym zdjęcia, filmy, prezentacje. Jesteśmy w stanie znacznie lepiej zarządzać naszymi social media. A zarazem lepiej radzimy sobie z poznawaniem wszelkich nowości związanych z AI, które występują w CANVA. Są one tam wytłumaczone w bardzo ciekawy i prosty sposób. Canva to jedno z narzędzi, z których najczęściej korzystamy 🙂

Zdobyliśmy tak duże doświadczenie w korzystaniu z programu CANVA, że stworzyliśmy 2 kursy na jego temat. Jeden z nich (Canva 1) zwraca uwagę na podstawy obsługi programu Canva. Natomiast drugi (Canva 2) to już część przeznaczona dla średniozaawansowanych, którzy z Canva chcą wyciągnąć jeszcze więcej. Z naszych kursów o Canva korzysta już prawie 10 tysięcy osób, z czego jesteśmy zachwyceni. Cieszymy się, że udało się nam trafić w potrzeby wielu freelancerów, przedsiębiorców i nauczycieli w Polsce.

Jeśli chcesz skorzystać z takiego szkolenia o CANVA, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. Tam otrzymasz te i inne kursy w jak najlepszej cenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1