Midjourney krok po kroku: generowanie zdjęć AI + kurs online

Midjourney krok po kroku: generowanie zdjęć AI + kurs online

Midjourney to platforma stworzona do generowania obrazów, zdjęć, grafik, a nawet fotografii (portretowych i krajobrazowych), za pomocą sztucznej inteligencji czyli AI. Za darmo masz możliwość stworzyć konto, a następnie przetestować Midjourney, generując obrazy jakie tylko chcesz. Następnie możesz zakończyć testy bądź zdecydować się na subskrypcję Midjourney i dzięki temu korzystać z tej platformy przez cały czas. Bez względu na to, która opcja Cię interesuje, wykorzystaj ten poradnik Midjourney, w którym wszystko tłumaczymy krok po kroku. Dzięki niemu będzie Ci o wiele łatwiej odnaleźć się na tej platformie i generować wyjątkowe obrazy.

Twoja przygoda z Midjourney dopiero się zaczyna!

Midjourney Krok Po Kroku

Midjourney Podmiana Twarzy

W Midjourney jesteś w stanie wykorzystać dodatkową aplikację. I dzięki niej możesz wygenerowane grafiki w Midjourney minimalnie zmienić. W jaki sposób? Podmienić twarz. Polega to na tym, że przesyłasz zdjęcie, na której jest dobrze widoczna Twoja twarz bądź kogoś innego. I wtedy obraz wygenerowany przez Midjourney może zaktualizować twarz na inną. A wszystko dzięki odpowiedniej aplikacji i kilku działaniom, które należy wykonać. Ale nie przerażaj się, okazuje się to bardzo proste, a wszelkie wyjaśnienia w poniższym materiale wideo.

Midjourney Kurs Online

Od samego początku działania Midjourney, korzystamy z możliwości generowania tam zdjęć na podstawie sztucznej inteligencji. Te zdjęcia wykorzystujemy w celach prywatnych i biznesowych. Często pomagają nam stworzyć niesamowite obrazy do social media, a nawet na blog. Dodatkowo zdjęcia generowane w Midjourney świetnie nadają się do budowania przeróżnych produktów cyfrowych.

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie, poznając wszelkie możliwości Midjourney. I dodatkowo przez cały czas jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami. To wszystko skłoniło nas do stworzenia kursu online “Midjourney od A do Z: Poradnik Generowania Obrazów z AI“. Jego najlepszą ofertę otrzymasz w naszym sklepie.

Ten poradnik Midjourney to tylko mały wstęp do ogromnych możliwości, które jest w stanie zapewnić Ci to narzędzie. Jeśli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej i liczyć na nasze wsparcie, to koniecznie dołącz do naszego kursu o Midjourney. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1