Chat GPT Plus: zakres możliwości płatnej wersji ChatuGPT OpenAI

Chat GPT Plus: pełen zakres możliwości płatnej wersji ChatuGPT

AI czyli sztuczna inteligencja to coś wyjątkowego, a zarazem przerażającego, co bez pytania wnika w nasze życie. I im szybciej zrozumiemy jej zasady, tym lepiej. Dlaczego? O wiele łatwiej dostrzeżemy, jak praktycznie wykorzystać ją w biznesie i życiu. A zarazem zobaczymy, jakie posiada ograniczenia i luki. W tym kierunku warto porównać możliwości, które zapewnia nam najbardziej znane narzędzie AI, a mianowicie Chat GPT. Wykorzystywany jest na całym świecie, a warto zauważyć, że jego założyciel pojawił się w Polsce, a okazał się nim Wojciech Zaręba, który z Elonem Muskiem założył start-up. Aktualnie firma ta znana jest jako OpenAI i posiada wiele różnych narzędzi opartych o sztuczną inteligencję. Natomiast biorąc pod uwagę znany Chat GPT można od razu dostrzec, że występuje wersja darmowa i płatna. Wersja darmowa Chatu GPT znana jest jako 3.5, natomiast wersja płatna to na tą chwilę Chat GPT Plus 4.0 (z czasem może się to zmienić). Jakie są między nimi różnice? Przyjrzyjmy się im dokładnie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zdecydować czy płatna wersja jest dla Ciebie czymś idealnym.

Ciekawostka: czy wiesz, że Chat GPT w przeciągu zalednie 5 dni od jego wydania, zdobył aż 1 milion użytkowników. Czy to dużo? Otóż dla porównania, Twitter (aktualnie X) potrzebował 24 miesiące, a Netflix 42 miesiące, aby uzyskać taki wynik. Zgodnie z raportem Reuters do lutego 2023 roku Chat GPT stał się najszybciej rozwijającą się aplikacją w historii Internetu. Natomiast Chat GPT-4 czyli wersja płatna ruszyła w marcu 2023.

ps. My z Chat GPT Plus 4.0 korzystamy już dłuższego czasu i okazał się dla nas czymś wyjątkowym. Pomaga w optymalizacji wielu rzeczy, a zarazem pomaga w zwiększaniu dochodów. Dlatego postanowiliśmy w tym kierunku przygotować 2 specjalne szkolenia. Jedno z nich zwraca uwagę na podstawowe możliwości znanych narzędzi AI. Natomiast drugi kurs o AI przede wszystkim ukazuje wszelkie możliwości, które oferuje płatna wersja Chatu GPT. Jeśli chcesz poznać ich atrakcyjne ceny, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Chat GPT Plus 4.0 a darmowa wersja 3.5

Oczywiście zawsze darmowa wersja pewnego narzędzia posiada jakieś ograniczenia. I podobnie jest w przypadku możliwości, które daje Chat GPT. Zobacz, jak wiele umożliwia już darmowa wersja Chat GPT 3.5. A następnie przyjrzyj się, jak znacznie więcej zapewnia Chat GPT Plus.

Chat GPT 3.5 Darmowa wersja:

 • Rozumie i interpretuje tylko wprowadzony tekst.
 • ma mniejszą moc obliczeniową / zdolność do rozwiązywania problemów (np. naukowych i matematycznych)
 • słabiej rozumie ludzki język i tworzy krótsze odpowiedzi
 • szkolony na mniejszej ilości parametrów treningowych (ponad 175 miliardów)
 • ma więcej halucyjnaji (częściej może przedstawiać błędy bądź ukazywać fikcyjne odpowiedzi, mimo przedstawia ich jako prawdy).

Chat GPT Plus 4.0 Płatna wersja:

 • Rozumie i interpretuje wprowadzony tekst, obrazy, a nawet różne pliki (np. materiały PDF).
 • ma większą moc obliczeniową / zdolność do rozwiązywania problemów (np. naukowych i matematycznych). Jest w stanie rozwiązywać złożone problemy i równania z takich przedmiotów, jak: geometria, algebra, rachunek prawdopodobieństwa itp. (Chat GPT 3.5 podpowie nam jedynie, w jakim kierunku powinniśmy podążać do rozwiązania danego problemu / zadania i nie zawsze przedstawi dobre rozwiązanie, choć będzie przekonany o jego prawidłowości).
 • lepiej rozumie naturalny ludzki język, w tym żarty, sarkazm itp. Dzięki temu jest w stanie tworzyć lepsze wiersze, eseje, o skuteczniejszej kreatywności i spójności. Jest to możliwe na podstawie ulepszonego okna kontekstowego, które posiada Chat GPT Plus (może zachować do 25 tys. słów z czatów, natomiast Chat GPT 3.5 zachowuje do 3000 słów).
 • szkolony na większej ilości parametrów treningowych (ponad 1 bilion).
 • bezpieczniejszy w użyciu (Chat GPT Plus nie pomoże w łamaniu prawa, będzie unikać wdawania się w tematy polityczne, nie pozwoli na tworzenie złośliwego oprogramowania, nie będzie przekazywać komentarzy na temat wojny (np. na Ukrainie).
 • ma mniej halucynacji. Sam założyciel OpenAI, Sam Altmana, to zauważa, co potwierdza jego poniższy tweet:

Już na podstawie tych kilku informacji łatwo dostrzec różnice między darmową, a płatną wersją Chatu GPT. Oczywiście na początek polecamy przetestować wersję 3.5. Ale jeśli chcesz już regularnie korzystać z Chat GPT w biznesie, marketingu, IT czy w życiu osobistym, to koniecznie przetestuj Chat GPT Plus 4.0. W naszym kursie online dokładnie wyjaśniamy, jak możesz za darmo sprawdzić możliwości tej płatnej wersji i przekonać się czy jest dla Ciebie czymś idealnym. Już setki naszych kursantów dostrzega, że Chat GPT to coś, co zmieniło ich aktualną pracę i korzystanie z Internetu. W Twoim wypadku może stać się podobnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1