30 Małych Pomysłów Na Domowe Biuro W Sypialni

30 Małych Pomysłów Na Domowe Biuro W Sypialni

Wraz ze znacznym wzrostem stałej i hybrydowej pracy w domu, mała przestrzeń biurowa w sypialni jest czasami jedyną opcją przy ustawianiu konkretnego biurka, które nie wymaga pracy ze stołu jadalnego. Mała przestrzeń biurowa w sypialni z pewnością nie musi ograniczać produktywności, wydajności pracy ani estetyki sypialni.

Ta ostatnia jest jedną z powszechnych obaw związanych z dodaniem dedykowanej przestrzeni roboczej do sypialni z obawy przed przełamaniem bariery między pracą a relaksem. Ale nie musi tak być. Od nowoczesnych pomysłów na biuro domowe po dziwaczne rozwiązania, ograniczona przestrzeń nie jest przedmiotem dzięki tym 30 pomysłom na małe biuro domowe, które pomogą podnieść dostępną przestrzeń, jednocześnie czyniąc ją produktywnym i pięknym sanktuarium do pracy.

Spis Treści:

 1. Biurko z regulacją wysokości ELZAP
 2. Jak zaprojektować małe biuro domowe w sypialni?
 3. Miejsce na biuro w sypialni – 30 pomysłów
 4. Oświetlenie
 5. Tworzenie prywatności

Biurko Z Regulacją Wysokości ELZAP

Firma ELZAP jest polskim producentem mebli biurowych, oferującym szeroką gamę biurek z regulacją wysokości. Tego typu meble stają się coraz popularniejsze, zarówno w biurach, jak i w domach, ze względu na ich liczne zalety dla zdrowia i komfortu pracy. My od wielu lat współpracujemy z firmą ELZAP i cenimy ich meble. Nasz zespoł jest z nich zachwycony. I nasz pies Laki również 🙂

Zalety biurek z regulacją wysokości:

 • Poprawa ergonomii pracy: Możliwość dostosowania wysokości biurka do wzrostu użytkownika pozwala na zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia, co zmniejsza ryzyko bólu pleców, szyi i nadgarstków.
 • Zwiększenie komfortu: Praca na biurku z regulacją wysokości pozwala na częstsze zmiany pozycji, co przeciwdziała zmęczeniu i poprawia koncentrację.
 • Promowanie zdrowego trybu życia: Możliwość pracy na stojąco przez część dnia przyczynia się do spalania większej ilości kalorii i poprawy kondycji fizycznej.
 • Szeroki zakres zastosowań: Biurka z regulacją wysokości ELZAP mogą być używane w różnych miejscach, takich jak biura, home office, pracownie, a nawet w szkołach.

Biurko z regulacją wysokości – parametry: 

 • Kolor stelaża
 • Wyświetlacz LCD
 • Rozmiar blatu
 • Zakres regulacji wysokości
 • Prędkość regulacji
 • Ilość segmentów kolumny
 • Pamięć pozycji
 • Blokada rodzicielska
 • System antykolizyjny
 • Maksymalne obciążenie
 • Ilość silników
 • Przeznaczenie
 • Opcje dodatkowe (np. złącza USB itp.)

Biurka z regulacją wysokości firmy ELZAP to doskonały wybór dla osób, które chcą poprawić komfort i ergonomię pracy. Te meble są dostępne w różnych modelach, dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów.

Zajrzyj do sklepu ELZAP w zakłądkę “Biurka z regulacją wysokości“. I wykorzystaj kod rabatowy na wszystkie meble biurowe”JSRELZAP“, który zmniejszy koszt zamówienia o -5%.

Jak Zaprojektować Małe Biuro Domowe W Sypialni?

Jeśli potrzebujesz pracy z domowej przestrzeni biurowej, ale nie masz dużo przestrzeni życiowej,  oto, czego potrzebujesz, aby stworzyć małe domowe biuro w sypialni.

 • Miejsce na biurko
 • Miejsce do przechowywania
 • Wygodne krzesło biurkowe
 • Oświetlenie

Nie potrzebujesz dużo miejsca, wystarczy niewielka przestrzeń,  aby stworzyć miejsce do pracy. Stwórz to w swojej sypialni, dodatkowej sypialni, pokoju gościnnym, garderobie lub przy toaletce. Nie potrzebujesz oddzielnego pokoju, wystarczy trochę kreatywności i chęć nadania sypialni spójnego wyglądu.

Omówmy każdy z tych elementów bardziej szczegółowo, aby pomóc Ci wybrać dokładnie ten przedmiot, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego domu.

Miejsce Na Biuro W Sypialni – 30 Pomysłów

Projektując małą przestrzeń domowego biura, zawsze najlepiej jest zacząć od głównego obiektu w konfiguracji, którym jest biurko. Ponieważ jest to zazwyczaj największy mebel, pozwala ustawić fundamenty i budować stamtąd.

1. Biurko Naścienne

Przestrzeń biurkowa jest ważna, jeśli chodzi o małą przestrzeń biurową, ponieważ każdy centymetr podłogi ma znaczenie.

Biurko montowane na ścianie zapewnia, że nie zostanie zużyta dodatkowa przestrzeń podłogi, a ich smukły profil zapewnia znacznie schludniejszy wygląd, szczególnie ważny, gdy biuro domowe jest dzielone z sypialnią.

2. Biurko Pływające

Pływające biurko to skuteczny sposób na zaoszczędzenie miejsca i pieniędzy. Ich pomysłowa konstrukcja jest montowana na ścianie, ale dosłownie unosi się, bez niczego przywiązanego do podłogi. Oznacza to, że będziesz mieć dedykowany pokój na piętrze, który jest wolny na pudełka do przechowywania, gdy nie jest używany z krzesłem biurkowym.

3. Biurka Ze Schowkiem

Patrząc na biurka zgodne ze specyfikacją, zawsze wybieraj takie z wbudowaną przestrzenią do przechowywania. Jest to jeden z najprostszych sposobów na wygenerowanie większej ilości pamięci biurowej bez konieczności kupowania lub robienia czegokolwiek dodatkowego.

4. Wbudowana Przestrzeń Biurkowa

Martwa wnęka? Masz najlepszą okazję na wbudowaną przestrzeń biurkową, która nie zje reszty pokoju.
Wnęki są doskonałym miejscem do budowy szeregu półek, pozostawiając dużo miejsca między dnem a drugą półką. Daje to dużo miejsca do pracy przy biurku, zapewniając jednocześnie maksymalną przestrzeń do przechowywania.

5. Składane Biurko

Jeśli nie chcesz, aby rzeczy w głównej sypialni były trwałe, może to być najlepsze rozwiązanie.
Składane małe biurko, które można złożyć między zastosowaniami, z pewnością nie zajmie dużo miejsca i można je przechowywać, gdy nie jest używane. Pomaga zachować bardziej definitywny podział między pracą a relaksem.

6. Biurko Ścienne

Być może najlepszy pomysł kiedykolwiek! Przestrzeń nie jest dosłownie żadnym obiektem, jeśli chodzi o biurko ścienne. Ta sprytna kreacja wygląda jak półka z drzwiami, gdy nie jest używana, otwierając ją jak most zwodzony, aby odsłonić małe, pływające biurko biurowe.

7. Biurko narożne

Narożniki pomieszczeń mogą stanowić niewykorzystane możliwości maksymalizacji przestrzeni. Już nie. Biurko narożne  to strategiczna decyzja biurka, która nie sprawi, że stracisz więcej cennej przestrzeni w swoim pokoju.

8. Zarezerwuj Regał I Biurko

Praca w domu i konieczność skonfrontowania się z faktem, że trzeba to zrobić w sypialni, może być trudnym faktem, ponieważ nie chcesz, aby zrujnowało to estetykę przestrzeni, którą tworzyłeś od wieków.

Dlatego tak ważne jest łączenie funkcji z estetyką. Regał na książki, który ma wbudowane biurko, pozwala docenić to, co najlepsze z obu światów, a przestrzeń biurka można odpowiednio stylizować po wyjęciu laptopa na cały dzień.

9. Użyj Toaletki

Dla nowoczesnego wyglądu, włączenie elementów do sypialni jest tak ważne dla funkcjonalności i przestrzeni. Posiadanie biurka, które służy również jako toaletka, tworzy genialny przedmiot wielofunkcyjny, który nie zje żadnej dodatkowej przestrzeni na podłodze.

10. Regulowany Stolik Boczny

Jeśli chcesz zmienić pozycję roboczą z sypialni na salon w miarę upływu dnia, regulowany stolik boczny jest jednym z najbardziej elastycznych wyborów, jakie możesz wykonać. Można go wepchnąć pod rzeczywisty stół, gdy nie jest używany i dostosować do miejsca pracy.

Przy ograniczonej przestrzeni pojawia się problem braku miejsca do przechowywania. Zarówno sypialnie, jak i biura domowe wymagają dużo miejsca, więc te rozwiązania do przechowywania i hacki pomogą Ci utrzymać porządek bez oszczędzania na codziennych niezbędnych rzeczach.

11. Zainstaluj Pływającą Półkę

Gdy powierzchnia podłogi jest na wagę złota, półki do przechowywania wprowadzą tyle dodatkowej przestrzeni do pomieszczenia.

Zainstalowanie pływającej półki nad biurkiem jest jednym z najlepszych sposobów na podniesienie poziomu domowego biura, a jednocześnie tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania ważnych dokumentów i materiałów biurowych.

12. Wbudowane Półki

Jeśli masz całą przestrzeń na ścianie, wykorzystaj ją! Wbudowany schowek doskonale nadaje się do jednostek alkowy, ponieważ nie wkraczają do pokoju, a biurko można umieścić w przestrzeni pod spodem.

Budowanie w martwej wnęce zwiększy również wartość nieruchomości i stworzy biuro sypialni o niestandardowym rozmiarze.

13. Przegrody Szuflad

Nie ma nic gorszego niż szuflada zagłady, w której wszystko się piętrzy! Przegrody do szuflad są ratunkiem w przestrzeni szuflady, dzięki podziałowi szuflady w rzeczywistości tworzy więcej miejsca do przechowywania niezbędnych rzeczy.

14. Kaddy Biurkowe

Jeśli masz miejsce na biurku, dobrym pomysłem jest dodanie pięknego wózka biurka, aby przejąć część obciążenia. Idealne miejsce do przechowywania artykułów piśmiennych, takich jak notatki pocztowe, ołówki i nożyczki.

15. Kosze Rattan

Jeśli Twoja domowa przestrzeń biurowa jest tworzona w wolnym pokoju lub sypialni dla gości, możesz mieć nieco więcej ruchu do tego, co możesz dodać do przestrzeni. 

Stojące na podłodze kosze rattanowe są nie tylko piękne, ale kryją w sobie mnóstwo grzechów. Są idealne do przechowywania prawie wszystkiego!

16. Haczyki

Dodanie haków do konfiguracji biura domowego lub z tyłu drzwi jest jednym z najprostszych rozwiązań dla pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Idealny do wieszania wszystkiego, od płaszczy po torby pełne książek.

17. Tacki Na Listy

Tacki na listy to świetny sposób na przechowywanie ważnych dokumentów, przechowywanie faktur do przetworzenia i każdej innej ważnej literatury, którą przeglądasz na co dzień. Można je również układać w stosy bez jedzenia dodatkowej przestrzeni biurka.

18. Deska Siatkowa

Wykorzystanie przestrzeni na ścianie jest jednym z najlepszych sposobów na zmaksymalizowanie przestrzeni w małym biurze domowym. Tablice siatkowe to idealne miejsce do przypięcia ważnych nut, inspiracji, a nawet wiszących żarówek. Wykorzystanie schematu wystroju domu pomoże stworzyć spójny wygląd w całej sypialni.

19. Pionowe Stojaki Na Magazyny

Jeśli tace na listy zajmują zbyt dużo miejsca na biurku, najlepszym pomysłem jest przechowywanie w pionie, ponieważ układanie dokumentów w stojakach na czasopisma zajmuje minimalną przestrzeń, zapewniając dużo miejsca na ekran komputera lub laptopa.

20. Przechowywanie Podłogi

Jeśli zdecydujesz się na biurko naścienne, prawdopodobnie nie będzie ono zawierało miejsca na szufladę. Ponieważ Twoje biurko zajmuje dużo miejsca, nie chcesz przegapić dodatkowej przestrzeni do przechowywania, którą możesz stworzyć.

Spójrz na miejsca do przechowywania podłogi, takie jak pudełka lub szafka, która mogłaby zmieścić się przy ścianie, w ten sposób nie zajmuje więcej miejsca, ale nadal zapewnia dużo miejsca dla nóg, aby wygodnie usiąść przy biurku.

21. Składane Krzesło Biurkowe

W przypadku czegoś, przy czym siedzisz godzinami każdego dnia, musi to być funkcjonalna i wygodna opcja. Tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, ogranicza to Twoje możliwości, ale wciąż dostępnych jest wiele mniej popularnych i stylowych rozwiązań krzeseł biurkowych.

Przestrzeń ma znaczenie, szczególnie we wspólnej sypialni / biurze, a składane krzesło biurkowe zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Solidne krzesło na godziny pracy i elastyczność przechowywania go poza zasięgiem wzroku wieczorem.

22. Krzesło Bez Ramion

Krzesło biurkowe bez ramienia może dać złudzenie większej przestrzeni, ponieważ profil jest schludniejszy i bardziej kompaktowy. Nie jesteś ograniczony przez masywne ramiona, które mogą powodować problemy podczas przesuwania się pod biurkami pod koniec dnia.

23. Krzesło Stojące

Jeśli lubisz włączać ruch do swojego dnia pracy, stojące krzesło biurkowe pomoże Ci zachować mobilność, podczas gdy można je łatwo schować, gdy nie jest używane, i nie zajmie dużo miejsca.

24. Stylowy Stołek

Stylowy stołek może znacznie przyczynić się do zapewnienia estetycznej małej przestrzeni biurowej. 
W krótkim czasie stołek może pomóc w promowaniu dobrej postawy i można je pięknie schować, nie używać. Ten styl krzesła biurkowego doskonale współgra z wbudowaną sekcją biurka we wnęce, ponieważ staje się częścią estetyki projektu.

25. Przewodniczący Zadaniowy

Regulowane krzesło zadaniowe doskonale nadaje się do niewielkiej przestrzeni, a jednocześnie nie ma kompromisów w zakresie komfortu i wsparcia, które powinno zapewniać dobre krzesło biurkowe.
Pomaga również elastyczność w zakresie regulacji, w tym wysokość zagłówka, regulacja wysokości i podłokietnika, dzięki czemu jest to bardziej dostosowane doświadczenie.

26. Krzesło Klęczące

To nie jest dla wszystkich, ale po pewnym użyciu przyzwyczaisz się do tego! Ta interesująca koncepcja nachyla ciało do przodu, aby wyprostować kręgosłup. Z czasem naprawi twoją postawę i zajmują bardzo mało miejsca, można je łatwo przechowywać i wepchnąć pod biurko, gdy nie są używane.

27. Obrotowe Krzesło Akcentujące

Podnieś stawkę stylu dzięki obrotowemu krześle akcentującemu. Brak nieestetycznych czarnych kół w zasięgu wzroku i mogą stać się integralną częścią domu. Może być używany jako krzesło biurkowe, wygodne krzesło do siedzenia wieczorem i podwaja się również jako krzesło toaletki.

28. Krzesło Akcentujące Z Wysokim Oparciem

Piękno krzesła akcentującego z wysokim oparciem polega na tym, że można go używać w jadalni w  weekendy i zajmować centralne miejsce w miejscu pracy w ciągu tygodnia. Istnieje wiele małych krzeseł akcentujących, które są doskonale uformowane, ale wyglądają równie bajecznie. 

29. Ergonomiczne Krzesło Biurowe

Jeśli masz miejsce, zawsze wybieraj tradycyjne ergonomiczne krzesło biurowe. Estetyka jest ważna, ale funkcja powinna być pierwszą i najważniejszą kwestią przy wyborze najlepszego krzesła biurowego do przestrzeni. Wybierz jeden z regulowanymi opcjami, wysokim zagłówkiem i podparciem lędźwiowym, aby promować dobrą postawę.

30. Rower Biurkowy

Masz ochotę na coś nieco innego, co wprowadzi więcej ruchu do twojego dnia pracy? Rower biurkowy to urządzenie typu “wszystko w jednym”, które ma również stację roboczą, dzięki czemu można go używać w połączeniu z istniejącym biurkiem lub po prostu z wbudowaną stacją roboczą na rowerze. Idealne, oszczędzające miejsce rozwiązanie do małej sypialni. 

Oświetlenie

Oświetlenie ma zdolność całkowitego przekształcenia przestrzeni, a odpowiednie oświetlenie domowego biura jest tak ważne. Kluczem jest uzyskanie właściwej równowagi między poziomem światła otoczenia w sypialni a ukierunkowanym oświetleniem godzin pracy w domu.

Od oświetlenia warstwowego po oświetlenie zadaniowe, pomysły te pozwolą Ci się skupić i zapobiegną rozwojowi niepotrzebnego zmęczenia oczu i bólów głowy. Wykorzystaj dedykowaną przestrzeń, którą dysponujesz, aby przewodzić w podejmowaniu decyzji projektowych i zawsze zaczynaj od biurka jako głównego obiektu w przestrzeni. Następnie wróć do podstaw. Rezultatem będzie funkcjonalne biuro domowe, które spełnia swoje zadanie, ale nadal pozwala zrelaksować się w sypialni, ponieważ rola zmienia się w ciągu dnia.

Tworzenie Prywatności

Na koniec będziesz chciał upewnić się, że twoje nowe małe biuro domowe w sypialni jest prywatne od reszty pokoju. W ten sposób dzielisz przestrzeń.

 • Użyj przegrody pokoju, aby ukryć biurko, gdy nie jest używane.
 • Pozbądź się bałaganu na biurku  pod koniec dnia.
 • Przechowuj elementy robocze poza zasięgiem wzroku, gdy skończysz.
 • Ukryj laptopa, aby nie kusić Cię do pracy, kiedy powinieneś spać.

Stworzenie małego biura domowego w sypialni nie jest tak trudne, jak myślisz, a teraz masz mnóstwo pomysłów, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wymyślisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1