Galeria WordPress z kategoriami i folderami za Free

Galeria Wordpress z kategoriami i folderami za Free

Myślisz o stworzeniu galerii zdjęć na swojej stronie WordPress? Chcesz, by prezentowała zdjęcia Twoich produktów, usług bądź ukazywała siedzibę firmy i Twój zespół? W takim razie zobacz, jak taka galeria WordPress powstaje na bazie darmowej wtyczki “Final Tiles Gallery“. W filmie dokładnie tłumaczę, jak należy z niej korzystać. Jeśli więc chcesz uzyskać na stronie WordPress galerię z kategoriami, folderami, poprawnie wyświetlającą wszystkie zdjęcia, i to za darmo, to zapraszam do oglądania.

Tę wtyczkę zainstalujesz, gdy zalogujesz się do Panelu administracyjnego WordPress swojej strony www (twojastrona.pl/wp-admin) i tam następnie po lewej stronie wybierasz “Wtyczki” i “Dodaj nową”. Wyszukujesz wtyczkę do stworzenia Galerii WordPress czyli “Final Tiles Gallery” i klikasz w “Zainstaluj”, a następnie “Włącz”. Później dokładne wskazówki, jak tworzyć taką galerię krok po kroku tłumaczę w filmie powyżej.

Galeria WordPress może poprawić sprzedaż na Twojej stronie firmowej czy w sklepie internetowym. Zdecyduj się na jej przygotowanie, a dobrze na tym wyjdziesz Ty i Twój biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1