Galeria WordPress z kategoriami i folderami za Free

Galeria Wordpress z kategoriami i folderami za Free

Myślisz o stworzeniu galerii zdjęć na swojej stronie WordPress? Chcesz, by prezentowała zdjęcia Twoich produktów, usług bądź ukazywała siedzibę firmy i Twój zespół? W takim razie zobacz, jak taka galeria WordPress powstaje na bazie darmowej wtyczki „Final Tiles Gallery„. W filmie dokładnie tłumaczę, jak należy z niej korzystać. Jeśli więc chcesz uzyskać na stronie WordPress galerię z kategoriami, folderami, poprawnie wyświetlającą wszystkie zdjęcia, i to za darmo, to zapraszam do oglądania.

Tę wtyczkę zainstalujesz, gdy zalogujesz się do Panelu administracyjnego WordPress swojej strony www (twojastrona.pl/wp-admin) i tam następnie po lewej stronie wybierasz „Wtyczki” i „Dodaj nową”. Wyszukujesz wtyczkę do stworzenia Galerii WordPress czyli „Final Tiles Gallery” i klikasz w „Zainstaluj”, a następnie „Włącz”. Później dokładne wskazówki, jak tworzyć taką galerię krok po kroku tłumaczę w filmie powyżej.

Galeria WordPress może poprawić sprzedaż na Twojej stronie firmowej czy w sklepie internetowym. Zdecyduj się na jej przygotowanie, a dobrze na tym wyjdziesz Ty i Twój biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *