Galeria Wordpress z kategoriami i folderami za Free

Galeria Wordpress z kategoriami i folderami za Free

Myślisz o stworzeniu galerii zdjęć na swojej stronie WordPress? Chcesz, by prezentowała zdjęcia Twoich produktów, usług bądź ukazywała siedzibę firmy i Twój zespół? W takim razie zobacz, jak taka galeria WordPress powstaje na bazie darmowej wtyczki "Final Tiles Gallery". W filmie dokładnie tłumaczę, jak należy z niej korzystać. Jeśli więc chcesz uzyskać na stronie WordPress galerię z kategoriami, folderami, poprawnie wyświetlającą wszystkie zdjęcia, i to za darmo, to zapraszam do oglądania.

Tę wtyczkę zainstalujesz, gdy zalogujesz się do Panelu administracyjnego WordPress swojej strony www (twojastrona.pl/wp-admin) i tam następnie po lewej stronie wybierasz "Wtyczki" i "Dodaj nową". Wyszukujesz wtyczkę do stworzenia Galerii WordPress czyli "Final Tiles Gallery" i klikasz w "Zainstaluj", a następnie "Włącz". Później dokładne wskazówki, jak tworzyć taką galerię krok po kroku tłumaczę w filmie powyżej.

Galeria WordPress może poprawić sprzedaż na Twojej stronie firmowej czy w sklepie internetowym. Zdecyduj się na jej przygotowanie, a dobrze na tym wyjdziesz Ty i Twój biznes. Więcej o WordPress i krok po kroku, z o moim wsparciem, dowiesz się w kursie online "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga". Dodatkowo mogą Cię zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Tworzeniu stron www, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *