Zwiększ Sprzedaż na Amazon KDP przez Helium 10: Recenzja + Promocja

Helium 10 do Amazon KDP opinia i kod rabatowy

Helium 10 to narzędzie, które zrewolucjonizowało nasz sposób prowadzenia sprzedaży na Amazon FBA i Amazon KDP. Jego skuteczność została już potwierdzona przez wielu sprzedawców, a my również doświadczyliśmy jego ogromnych zalet. Gdy zaczynaliśmy naszą przygodę ze sprzedażą prostych produktów takich jak zeszyty, planery, kalendarze oraz e-booki i książki, zdecydowaliśmy się wypróbować Helium 10. Posiadaliśmy już wtedy własne produkty, które cieszyły się popularnością, ale dopiero dzięki temu narzędziu nasza działalność nabrała konkretnego kierunku.

Helium 10 pomogło nam nie tylko zrozumieć, jakie produkty powinniśmy przygotować jako następne, ale także w jaki sposób można znaleźć atrakcyjne nisze rynkowe. Narzędzie to umożliwiło nam również udoskonalenie naszych produktów poprzez lepsze opisy i skuteczne słowa kluczowe, co znacząco wpłynęło na wzrost sprzedaży.

O potencjale Helium 10 opowiadamy szeroko w naszym kursie “Amazon KDP Self Publishing – Jak Zacząć Zarabiać na KDP?“, gdzie uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak wykorzystać ten program do maksymalizacji swoich wyników. W zakładce sklep otrzymasz najlepszą ofertę tego kursu i wielu innych. Nasi kursanci również entuzjastycznie korzystają z tego narzędzia, dostrzegając jego wpływ na poprawę wyników sprzedażowych. Postanowiliśmy podzielić się naszą opinią na temat tego narzędzia także na tym blogu.

Helium 10 – podstawowe narzędzia + promocja

W poniższym poradniku wideo zapoznaj się z zaletami Helium 10 oraz sprawdź, jak krok po kroku założyć konto. A dodatkowo, specjalnie dla Ciebie, mamy kod rabatowy.

Korzystając z naszego linku promocyjnego do Helium 10 i kodu JAKSIEROZWIJAC6M20, otrzymasz aż 20% zniżki przez 6 miesięcy na zakup planu Diamond i Platinum, lub używając kodu JAKSIEROZWIJAC10 stałą zniżkę -10% na każdy płatny plan Helium 10. Dodatkowo wybierz wtedy plan roczny (nie miesięczny), a otrzymasz jeszcze dodatkową zniżkę (np. -25%).

Helium 10 – Wyszukaj Idealne Produkty I Słowa Kluczowe:

Helium 10 – Co Dokładnie Posiada

A. Odkryj Swoje Najbardziej Dochodowe Produkty

Z Helium 10 szybko znajdziesz produkty, które będą fundamentem Twojego biznesu. Wykorzystaj nasze zaawansowane narzędzia analityczne i inteligentne filtry, aby:

 • Black Box: Przeszukaj ponad 450 milionów produktów w sekundy. Zrozum konkurencję, ich wyniki i zdefiniuj swoją ścieżkę sukcesu.
 • Trendster: Analizuj trendy sprzedaży, popyt i sezonowość produktów, by trafnie decydować o swojej strategii.
 • X-Ray: Dokonuj wyboru produktów, opierając się na klarownych danych, w tym szacunkach przychodów i trendach rynkowych.
 • Profitability Calculator: Oszacuj rentowność Twojego produktu, uwzględniając kluczowe dane, takie jak wymiary i koszty.
 • Review Insights: Zbieraj i analizuj opinie klientów, aby ulepszać swoje produkty.
 • ASIN Grabber: Zbieraj numery ASIN produktów dla dogłębnych analiz i strategii.

B. Badanie Słów Kluczowych

Zdobądź przewagę w rankingu wyszukiwania dzięki:

 • Cerebro: Odkryj strategie słów kluczowych konkurencji jednym kliknięciem.
 • Magnet: W kilka sekund znajdź tysiące relewantnych słów kluczowych z jednego terminu.
 • Misspellinator: Wykorzystaj listy słów kluczowych z błędami ortograficznymi, aby trafić do szerszej grupy odbiorców.

C. Optymalizacja Aukcji

Stwórz przyciągające aukcje dzięki:

 • Frankenstein: Organizuj i przetwarzaj słowa kluczowe w efektywne listy.
 • Scribbles: Automatycznie śledź ważne słowa kluczowe podczas tworzenia list.
 • Index Checker: Upewnij się, że Twoje słowa kluczowe są widoczne w wynikach wyszukiwania.

D. Zarządzanie Operacjami

Ułatw sobie prowadzenie biznesu dzięki:

 • Refund Genie: Automatyzuj proces zwrotów od Amazon.
 • Inventory Protector: Ogranicz ilość jednostek w zamówieniu, by chronić swoje zapasy.
 • Alerts: Bądź na bieżąco z wszelkimi podejrzanymi działaniami na Twoim koncie.
 • Follow-Up: Zachęcaj do organicznych recenzji i poprawiaj swoje rankingi.
 • Mobile App: Kontroluj swoje zyski i otrzymuj powiadomienia o działaniach na koncie, gdziekolwiek jesteś.

E. Co Jeszcze Oferuje Helium 10?

 • Wsparcie 24/7: Ich zespół wsparcia jest dostępny całą dobę, gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania.
 • Społeczność Ekspertów: Dołącz do społeczności specjalistów, wymieniaj się doświadczeniami i ucz się od najlepszych.

Sporo tych praktycznych narzędzi i wsparcie od specjalistów, więc jeśli już myślisz o założeniu konta w Helium 10, to zobacz dalej, jak się to odbywa!

Rozpocznij swoją przygodę z Helium 10

Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z ekskluzywnych rabatów dla uczestników naszego kursu o Amazon KDP. Wybierz jeden z dwóch kuponów:

 • JAKSIEROZWIJAC10 – ciesz się 10% zniżką przez cały czas korzystania z Helium 10.
 • JAKSIEROZWIJAC6M20 – zdobądź 20% zniżki na pierwsze pół roku.

Nie czekaj, odwiedź Helium 10 z naszego linku promocyjnego i wykorzystaj swój wymarzony kupon już dziś!

utworzenie konta w helium 10 do sprzedaży na amazonie

Pamiętaj, że decydując się na plan roczny otrzymujesz automatycznie dodatkową zniżkę (i pamiętaj, że swój plan zawsze możesz zaktualizować).

helium 10 promocja na plan roczny diamond, platinum i starter

Po wpisaniu kodu rabatowego (JAKSIEROZWIJAC10 lub JAKSIEROZWIJAC6M20) wystarczy go zatwierdzić klikając w przycisk “Apply“. I dobrze mieć zaznaczone rozliczenie roczne (które dodatkowe daje nam zniżkę, np. -25%). Następnie musimy wybrać odpowiedni plan Helium 10 (polecamy Diamond i Platinum). Klikamy w “Buy Now” i tworzymy nowe konto w Helium 10 bądź wybieramy “sign in” jeśli już wcześniej je utworzyliśmy.

Helium 10 zakupienie planu Diamon roczny w promocji

Ułatwienie: Nie zapominaj, że Helium 10 oferuje 30-dniowy okres testowy swojej usługi zupełnie za darmo. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz, że Helium 10 nie spełnia Twoich oczekiwań i nie chcesz z niego korzystać, pamiętaj, aby skontaktować się z obsługą Helium 10 przed upływem tego okresu. W tym celu zaloguj się na swoje konto Helium 10, a na dole strony znajdziesz opcję chatu. Kliknij ją, aby otworzyć okno rozmowy. Wtedy możesz wybrać opcję “Send us a message” i skontaktować się bezpośrednio z zespołem Helium 10.

kontakt z helium 10

Wysyłając wiadomość o rezygnacji z subskrypcji Helium 10, możesz również wnioskować o zwrot pieniędzy, jeśli stwierdzisz, że program ten nie przyniósł Ci oczekiwanych korzyści. Ważne jest, aby być tutaj szczerym zarówno wobec siebie, jak i wobec dostawcy usługi.

Jednak szanse na to, że będziesz chciał zrezygnować, są niewielkie. Dzięki Helium 10 odkryjesz niezwykle efektywne narzędzia, które potrafią znacząco zwiększyć Twoje wyniki sprzedażowe na Amazon. Kluczem do sukcesu jest ich odpowiednie wykorzystanie, co jest łatwe i intuicyjne – na ten temat szczegółowo wypowiadam się w naszym kursie o Amazon KDP. Dzięki tym wskazówkom zrozumiesz, jak w pełni wykorzystać potencjał Helium 10, co z pewnością przełoży się na Twój sukces w sprzedaży.

Helium 10: Podsumowanie

Amazon KDP przychody ze sprzedaży dzięki Helium 10

Na zakończenie, warto rozważyć wypróbowanie Helium 10 i odkrycie jego pełnego potencjału. Jest to sprawdzony sposób na znaczącą poprawę sprzedaży na Amazon, szczególnie po zaktualizowaniu produktów i optymalizacji słów kluczowych. Życzymy Ci powodzenia w osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych z Helium 10!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1