Instalacja WordPressa i certyfikatu SSL w cyber_Folks + kod rabatowy

Instalacja WordPressa i certyfikatu SSL w cyber_Folks + kod rabatowy

Instalacja WordPressa nie okazuje się taka trudna, a dodatkowo może nam zająć kilka minut. Staje się to możliwe w firmie hostingowej cyber_Folks, z którą współpracuję od lat(jakiś czas temu połączyli się z hekko). Posiadają oni nowoczesny system panelu klienta, który decyduje się na ich domeny, hosting itp. usługi. Postanowiłem więc ukazać, jak wygląda instalacja WordPressa w cyber_Folks krok po kroku. A dodatkowo właśnie tutaj możesz otrzymać ode mnie kod rabatowy, który pozwoli Ci zakupić usługę hostingu i domeny z cyber_Folks o minimum 10% taniej.

W instrukcji tej tłumaczę nie tylko, jak przebiega instalacja WordPressa, ale zarazem wyjaśniam, jak w kilka chwil możesz zakupić odpowiedni hosting WordPress w cyber_Folks, jak zakupić i podłączyć nową domenę do hostingu oraz jak zainstalować darmowy certyfikat SSL. A wszystko to zajmie Ci kilka minut.

Więcej w filmie na kanale YouTube jaksierozwijac:

Już wiesz, jak przebiega Instalacja WordPressa w cyber_Folks. Mam dla Ciebie kod rabatowy 74916045, który uprawnia do uzyskania zniżki w cyber_Folks . Wykorzystaj go, a za hosting, domeny i może jeszcze inne usługi zapłacisz o minimum 10% taniej. A jeszcze więcej na temat WordPressa dowiesz się w mojej książce i kursie online, więc jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam!

2 Comments

  1. raven

    Hej, właśnie czekałam na post tego typu. Powiesz jak wygląda kwestia płacenia abonamentu za następny rok? Czy można liczyć na jakieś zniżki? Jak to wygląda w Twoim wypadku?

    1. Szymon Owedyk

      Koszt odnowienia domeny z końcówką .pl na następny rok to blisko 100 zł. A jeśli chodzi o odnowienie podstawowego hostingu WordPress, to koszt 199 zł. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę oferty firm konkurencyjnych. A co ważne, cyber_folks postawiło na wysoką jakość obsługi klienta i dobrej jakości produkt(korzystanie z panelu klienta jest bardzo wygodne, wdrażają oni coraz nowe zabezpieczenia, ciągle się rozwijają, więc nie jest to przypadkowa firma hostingowa). Ale zapewne zorganizują z czasem niższe ceny bądź pewne promocje, więc kiedy już zbliża się odnowienie domeny i hostingu, to warto się z nimi skontaktować by zapytać o jakiś rabat. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *