Instalacja WordPressa i certyfikatu SSL w cyber_Folks + kod rabatowy

Instalacja WordPressa i certyfikatu SSL w cyber_Folks + kod rabatowy

Instalacja WordPressa nie okazuje się taka trudna, a dodatkowo może nam zająć kilka minut. Staje się to możliwe w firmie hostingowej cyber_Folks, z którą współpracuję od lat(jakiś czas temu połączyli się z hekko). Posiadają oni nowoczesny system panelu klienta, który decyduje się na ich domeny, hosting itp. usługi. Postanowiłem więc ukazać, jak wygląda instalacja WordPressa w cyber_Folks krok po kroku. A dodatkowo właśnie tutaj możesz otrzymać ode mnie kod rabatowy, który pozwoli Ci zakupić usługę hostingu i domeny z cyber_Folks o minimum 10% taniej.

W instrukcji tej tłumaczę nie tylko, jak przebiega instalacja WordPressa, ale zarazem wyjaśniam, jak w kilka chwil możesz zakupić odpowiedni hosting WordPress w cyber_Folks, jak zakupić i podłączyć nową domenę do hostingu oraz jak zainstalować darmowy certyfikat SSL. A wszystko to zajmie Ci kilka minut.

Więcej w filmie na kanale YouTube jaksierozwijac:

Już wiesz, jak przebiega Instalacja WordPressa w cyber_Folks. Mam dla Ciebie kod rabatowy 74916045, który uprawnia do uzyskania zniżki w cyber_Folks . Wykorzystaj go, a za hosting, domeny i może jeszcze inne usługi zapłacisz o minimum 10% taniej. A jeszcze więcej na temat WordPressa dowiesz się w kursie online.

4 Comments

 1. Wersito

  Chyba sprawdzę jak wypada cyberfolks w testach. Wydaje się to być rozsądna opcja.

 2. raven

  Hej, właśnie czekałam na post tego typu. Powiesz jak wygląda kwestia płacenia abonamentu za następny rok? Czy można liczyć na jakieś zniżki? Jak to wygląda w Twoim wypadku?

  1. Jak Się Rozwijać

   Koszt odnowienia domeny z końcówką .pl na następny rok to blisko 100 zł. A jeśli chodzi o odnowienie podstawowego hostingu WordPress, to koszt 199 zł. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę oferty firm konkurencyjnych. A co ważne, cyber_folks postawiło na wysoką jakość obsługi klienta i dobrej jakości produkt (korzystanie z panelu klienta jest bardzo wygodne, wdrażają oni coraz nowe zabezpieczenia, ciągle się rozwijają, więc nie jest to przypadkowa firma hostingowa). Ale zapewne zorganizują z czasem niższe ceny bądź pewne promocje, więc kiedy już zbliża się odnowienie domeny i hostingu, to warto się z nimi skontaktować by zapytać o jakiś rabat. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1