Powiadomienia web push i notyfikacje na stronie WordPress

Chcesz, aby na Twojej stronie WordPress pojawiły się powiadomienia web push? Takie notyfikacje, które informują, kto dokonał zakupu Twoich produktów / usług bądź inne powiadomienia, które zachęcają użytkownika do pewnego działania? Jeśli tak, to poniżej w materiale wideo dowiesz się, jak przygotować takie notyfikacje za pomocą prostej wtyczki Salert. Jej podstawowa wersja jest darmowa, więc możesz bez przeszkód sprawdzić, jak zadziała na Twojej stronie WordPress.

A jeszcze więcej informacji o powiadomieniach web push czyli notyfikacjach na stronie WordPress dowiesz się w kursie “WordPress i tworzenie stron WWW + sklep online Woocommerce“. Tam wyjaśniam, jak jeszcze lepiej konfigurować tą wtyczkę Salert i bardziej zaawansowaną wtyczkę NotyficationX (która świetnie współpracuje ze sklepem woocomerce). Jeśli więc interesuje Cię ta kwestia, to zapraszam do udziału w tym kursie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1