O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Chcesz, aby na Twojej stronie WordPress pojawiły się powiadomienia web push? Takie notyfikacje, które informują, kto dokonał zakupu Twoich produktów / usług bądź inne powiadomienia, które zachęcają użytkownika do pewnego działania? Jeśli tak, to poniżej w materiale wideo dowiesz się, jak przygotować takie notyfikacje za pomocą prostej wtyczki Salert. Jej podstawowa wersja jest darmowa, więc możesz bez przeszkód sprawdzić, jak zadziała na Twojej stronie WordPress.

Więcej w filmie na kanale YouTube jaksierozwijac:

A jeszcze więcej informacji o powiadomieniach web push czyli notyfikacjach na stronie WordPress dowiesz się w moim kursie „Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW„. Tam wyjaśniam, jak jeszcze lepiej konfigurować tą wtyczkę Salert i bardziej zaawansowaną wtyczkę NotyficationX(która świetnie współpracuje ze sklepem woocomerce). Jeśli więc interesuje Cię ta kwestia, to zapraszam do udziału w tym kursie!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *