Instalacja ZOOM na telefonie, tablecie i komputerze – instrukcja wideo

Instalacja ZOOM na telefonie, tablecie i komputerze - instrukcja wideo

Prowadzenie wideokonferencji, szkoleń online, za pomocą aplikacji ZOOM to już codzienność. A praca zdalna i nauczanie zdalne tym bardziej zachęciło do korzystania z tych możliwości. Możliwe, że dla Ciebie aplikacja ZOOM jest mało znana, a chcesz nauczyć się z niej korzystać. Jeśli tak, to zobacz, jak wygląda jej instalacja na wszystkich urządzeniach(telefon, tablet i komputer PC). Miłego oglądania!

To darmowa lekcja wideo pochodząca z kursu online „Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet„.

Film z kanału #jaksierozwijac:

4 Comments

 1. Airmax

  Jakże ogromne wsparcie dla osób chcących zacząć uczyć się o narzędziach podstawowych do wideokonferencji jakim jest Zoom, także szkoleń i wdrażać je w życie.

  1. Jak Się Rozwijać

   Dziękujemy. Oczywiście znacznie więcej wsparcia w tym temacie oferujemy w naszym kursie online o wideokonferencjach i szkoleniach online. Pozdrawiamy 🙂

 2. lomag

  Bardzo pomocna okazała się dla mnie instrukcja wideo dotycząca konfiguracji aplikacji ZOOM. Dziękuje!

  1. Jak Się Rozwijać

   Proszę, znacznie więcej wsparcia otrzymasz w naszym kursie o wideokonferencjach (to szkolenie nie tylko o ZOOM, ale także o Skype, Google Meet i FaceTime itp.). Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1