Jak pozycjonować? Stwórz Narzędzia na stronie www!

Jak pozycjonować Stwórz Narzędzia na stronie www!

Jak pozycjonować” to pytanie, które bardzo często słyszę od czytelników mojego bloga i swoich Klientów. Dzieje się tak, ponieważ stają się oni właścicielami różnych stron www i nie do końca wiedzą, co zrobić, aby ich strona www pozyskiwała pierwszych i coraz to kolejnych Klientów. Może Ty już wiesz, jak to zrobić?! Jeśli regularnie odwiedzasz tego bloga i stosujesz się do przedstawionych w nim wskazówek, to na pewno łatwiej Ci dbać o dalszy rozwój Twojej strony www.

Jak pozycjonować nową i starą stronę www / bloga / sklep?

Gdy zaglądasz tutaj dopiero od niedawna, to koniecznie zajrzyj do zakładki „SEO i Pozycjonowanie stron www„, gdzie odnajdziesz wiele cennych materiałów o tym, jak możesz skutecznie pozycjonować swoją stronę www, bloga i sklep internetowych.

I obejrzyj poniższy film, z którym dzielę się kolejną wskazówką, jak pozycjonować skutecznie za pomocą narzędzi, które warto umieścić na swoje stronie www.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Jak pozycjonować stronę przez Narzędzia? Podsumowanie

Widzisz więc, po obejrzeniu tego filmu, jak przydatne w pozycjonowaniu Twojej strony www są Narzędzia. Nie muszą być skomplikowane, czasami proste. Nie zawsze Ty musisz je przygotować. Wiele z nich jest już dostępnych chociażby na stronie CodeCanyon, które wchodzą w skład marki Envato Market.

A zacząć możesz od stworzenia prostego kalkulatora na stronie Ucalc.pro, który następnie możesz umieścić na swojej stronie(także na stronie WordPress wrzucając kod kalkulatora do treści wpisu/strony poprzez wstawienie bloku o nazwie html).

I koniecznie skorzystaj z wielu narzędzi, które znajdują się na moim blogu na samej górze(w zakładce Narzędzia, gdy najedziesz tam myszką, to rozwinie Ci się cała lista). Jest ich już dość sporo. A teraz dbam o przygotowanie tych bardziej rozbudowanych i przydatnych w temacie SEO, pracy zdalnej i biznesu online. O nich już niedługo!

A może interesuje Cię dokładne i proste do zrozumienia szkolenie online o SEO i Pozycjonowaniu, od podstaw do eksperta?! Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z mojego kursu online „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www„. Korzysta z niego już kilkaset zadowolonych uczestników. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej, Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *