Jak pozycjonować? Przez słowa kluczowe Long Tail

Jak pozycjonować Przez najlepsze słowa kluczowe

Pozycjonowanie strony, bloga, sklepu internetowego czy kanału social media. To tematy, które szczególnie nas interesują w najbliższych miesiącach i latach. Chcielibyśmy, aby nasze strony www i kanały Social Media cieszyły się wysoką popularnością oraz uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Jak jednak do tego doprowadzić?! Nie musimy zatrudniać specjalnej agencji reklamowej, marketingowej czy firmy SEO. Również i My możemy się tym zająć osobiście, co nie okazuje się tak trudne i czasochłonne. Podstawa, od której należy zacząć do wyszukanie najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania.

Słowa kluczowe do pozycjonowania? OK! Ale gdzie i jak je wyszukać?

Z pomocą przychodzi wiele dostępnych narzędzi. Natomiast ja na przestrzeni kilku lat zaufałem 2 narzędziom SEO, które idealnie nadają się do wyszukiwania najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania. Więcej o nich w poniższym filmiku, więc zapraszam do oglądania!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1