Jak pozycjonować? Przez słowa kluczowe Long Tail

Jak pozycjonować Przez najlepsze słowa kluczowe

Pozycjonowanie strony, bloga, sklepu internetowego czy kanału YouTube, Instagrama bądź własnego Fanpage. To tematy, które szczególnie nas interesują w najbliższych miesiącach i latach. Chcielibyśmy, aby nasze strony www i kanały Social Media cieszyły się wysoką popularnością oraz uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Jak jednak do tego doprowadzić?! Nie musimy zatrudniać specjalnej agencji reklamowej, marketingowej czy firmy SEO. Również i My możemy się tym zająć osobiście, co nie okazuje się tak trudne i czasochłonne. Podstawa, od której należy zacząć do wyszukanie najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania.

Słowa kluczowe do pozycjonowania? OK! Ale gdzie i jak je wyszukać?

Z pomocą przychodzi wiele dostępnych narzędzi. Natomiast ja na przestrzeni kilku lat zaufałem 2 narzędziom SEO, które idealnie nadają się do wyszukiwania najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania. Więcej o nich w poniższym filmiku, więc zapraszam do oglądania!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Pamiętaj: Także i dla Ciebie Pozycjonowanie / SEO nie musi być tak skomplikowane. Jeśli prowadzisz pewien biznes online bądź masz firmę i chcesz ją skutecznie promować w Internecie, to koniecznie poznaj proste, a skuteczne możliwości reklamy. Wiele z nich za darmo ukazuję już na tym blogu, więc zapraszam do Spisu Treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *