Jak pozycjonować w 2019 i 2020 roku?! Znajdź najlepsze słowa kluczowe!

Jak pozycjonować w 2019 i 2020 roku?! Znajdź najlepsze słowa kluczowe!

Pozycjonowanie strony, bloga, sklepu internetowego czy kanału YouTube, Instagrama bądź własnego Fanpage. To tematy, które szczególnie nas interesują w najbliższych miesiącach i latach. Chcielibyśmy, aby nasze strony www i kanały Social Media cieszyły się wysoką popularnością oraz uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Jak jednak do tego doprowadzić?! Nie musimy zatrudniać specjalnej agencji reklamowej, marketingowej czy firmy SEO. Również i My możemy się tym zająć osobiście, co nie okazuje się tak trudne i czasochłonne. Podstawa, od której należy zacząć do wyszukanie najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania.

Słowa kluczowe do pozycjonowania? OK! Ale gdzie i jak je wyszukać?

Z pomocą przychodzi wiele dostępnych narzędzi. Natomiast ja na przestrzeni kilku lat zaufałem 2 narzędziom SEO, które idealnie nadają się do wyszukiwania najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania. Więcej o nich w poniższym filmiku, więc zapraszam do oglądania!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Pamiętaj: Także i dla Ciebie Pozycjonowanie / SEO nie musi być tak skomplikowane. Jeśli prowadzisz pewien biznes online bądź masz firmę i chcesz ją skutecznie promować w Internecie, to koniecznie poznaj proste, a skuteczne możliwości reklamy. Wiele z nich za darmo ukazuję już na tym blogu, więc zapraszam do Spisu Treści.

A dokładnie i krok po kroku tematykę Pozycjonowania omawiam w moim kursie online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www". Skorzystało z niego już blisko 500 zadowolonych uczestników, a Ty możesz być kolejny. Zapraszam!

Dodaj komentarz :)