O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak założyć kanał na YouTube w 2019 i 2020 roku

Założenie kanału YouTube w 2012 i 2021 roku to temat, który wzbudza coraz większe zainteresowanie. Dzieje się tak, ponieważ poprzez taki kanał YouTube można skutecznie promować siebie i swój biznes. A zarazem dobrze prowadzony i popularny kanał YouTube jest w stanie zapewnić nam ciekawe przychody(np. z reklam Google Adsense). Jak założyć kanał na YouTube krok po kroku? Nie zajmie Ci to wiele czasu, więc zapraszam poniżej po kilka wskazówek!

Założenie kanału YouTube to bułka z masłem. Poradzisz sobie.

Film z kanału YouTube #JakSieRozwijac:

To jeden z wielu filmów z mojego kursu online „YouTube Marketing – jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?„. Skorzystało z niego już ponad 100 zadowolonych uczestników, którzy teraz posiadają coraz popularniejsze kanały YouTube i zaczynają na nich zarabiać. Ty także możesz do nich dołączyć. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *