O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak usuwać pliki, opróżniać kosz i przyśpieszyć dysk twardy komputera?

Przyśpiesz swój komputer i laptop w kilku prostych krokach? Wystarczy wyszukać niepotrzebne pliki(dokumenty, zdjęcia i filmy), przenieść je do kosza, a następnie opróżnić. Pomóc może też oczyszczenie dysku komputera. Zobacz, jakie to proste w poniższym materiale wideo. To jedna z wielu lekcji, dostępnych w kursie „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Chcesz lepiej opanować obsługę komputera / laptopa, Windows 10, internetu, drukarki, routera, innych urządzeń i narzędzi Google? Dołącz do kursu „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki, które tylko na tym blogu są dostępne w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *