Jak zainstalować Photoshopa za darmo na 7 dni i testować dłużej?

Jak zainstalować Photoshopa za darmo na 7 dni i testować dłużej?

Adobe Photoshop CC to wyjątkowy program graficzny, za który należy ponosić już pewne koszty. W ciągu roku mogą one wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset $$, w zależności od opcji subskrypcji, na którą się zdecydujemy. Na szczęście firma Adobe przygotowała specjalne rozwiązanie dla nowych klientów. Mowa tutaj o okresie testowym, darmowym, który trwa 7 dni.

Przez 7 dni możesz za darmo zainstalować Photoshopa na swoim urządzeniu(komputer lub Ipad), używać go, a następnie zrezygnować z subskrypcji, jeśli ten program nie przypadnie Ci do gustu. A dodatkowo możesz korzystać z wygodnej subskrypcji miesięcznej, która czasami wynosi w promocji poniżej 10 Euro (ok. 50 zł). W każdym momencie z tej subskrypcji można zrezygnować. Wszystko to tłumaczę w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania!

Sam korzystałem z darmowej wersji Photoshopa CC przez 7 dni. Ale po tym czasie i tak postanowiłem używać tego programu do tworzenia różnych zdjęć, grafik i ciekawych projektów. Nadal korzystam z programu Canva, Gimp, ale Photoshop to kolejne narzędzie, które poszerza moje możliwości graficzne. Nie kosztuje mnie zbyt dużo, korzystam z opcji fotograficznej czyli połączenie “Photoshop & Lightroom” za niecałe 10 euro miesięcznie.

Jeśli masz jakieś pytania na temat Photoshopa CC, to pozostaw je w komentarzu, a chętnie odpowiem. Może i Ty już z niego korzystasz. Jeśli tak, to co przekonuje Cię najbardziej? A może chcesz dobrze i przyjemnie poznać Photoshopa? Dołącz do kursu online “Adobe Photoshop CC Od Zera Do Eksperta“, i pamiętaj, że jego najlepszą cenę otrzymasz w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1