Zarabianie na reklamach Google w Internecie, na stronie blogu i YouTube?

Zarabianie na reklamach w Internecie, na stronie, blogu i YouTube?

Zarabianie na reklamach Google Adsense jest możliwe. Wystarczy, że posiadasz coraz popularniejszą stronę internetową, bloga czy serwis www. Zobacz, jak wygląda zarabianie na reklamach w Internecie oraz na swoim kanale YouTube krok po kroku.

Tłumaczę poniżej, jak połączyć swoją stronę z Google Adsense i 3 sposoby jak umieścić na stronie WordPress(choć ma to zastosowanie także na innych stronach) reklamy Google Ads. Zapraszam do czytania i oglądania!

Zarabianie na reklamach Google Adsense – Spis Treści:

 1. Zarabianie na reklamach Google – ustawienie reklam na stronie i blogu WordPress
 2. Jak zarabiać na blogu na reklamach?
 3. Dlaczego wyłączyłem reklamy Google Adsense na blogu?
 4. Jak zarabiać na stronie internetowej?
 5. Jak działa Google Adsense?
 6. Zarabianie z Google Adsense – Opinie
 7. Jak jeszcze zarabiać na reklamach?
 8. Jak zarabiać na reklamach na kanale YouTube?

Zarabianie na reklamach Google – ustawienie reklam na stronie i blogu WordPress

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Jak zarabiać na blogu na reklamach?

Wystarczy umieścić w pewnych miejscach na blogu reklamy Google Adsense. Sam tak uczyniłem i dzięki temu co miesiąc udawało mi się zarobić(przez blisko 3 miesiące, bo tak długo to testowałem) 150-200 zł co miesiąc. Dodatkowo zarabiałem na kanale YouTube, ponieważ tam również dołączyłem do programu zarabiania. Kanał przynosił mi co miesiąc blisko 300-500 zł, więc przychody z takich reklam na blogu i kanale YouTube były już zadowalające.

Jeśli i Ty masz popularnego bloga, nie ważne o jakiej tematyce, to możesz w różne miejsca umieścić reklamy Google Adsense. Najlepiej tak, aby nie było ich zbyt dużo. By nie denerwowały zbyt często czytelników. Jeśli będą dobrze rozmieszczone, to czytelnik nie będzie zaskoczony takimi reklamami, zda sobie sprawę z tego, że twórca bloga również musi zarobić.

Dlaczego wyłączyłem reklamy na blogu?

Testowałem reklamy na blogu przez 3 miesiące. Jak wspomniałem wyżej, uzyskiwałem przychód od 150-200 zł co miesiąc. Czemu więc je wyłączam? Otóż przychód z tych reklam nie jest mi potrzebny i dodatkowo chcę, aby czytelnicy na moim blogu czuli się jeszcze bardziej komfortowo. Jedyne reklamy, które mają zauważać, dotyczą moich produktów czyli kursów online i książek.

Chcę w ten sposób zapewnić czytelnikom lepszą atmosferę na moim blogu i umożliwić im szybki zakup moich produktów.

Nie uważam jednak, że strony www czy blogi, które zarabiają w taki sposób są nieciekawe. Sam korzystam z wielu takich miejsc w Internecie i nie przejmuje się reklamami. Są one często dobrze ustawione, a bardziej interesuje mnie ciekawa treść, która się tam pojawia.

Możliwe, że z czasem ponownie włączę reklamy na swoim blogu, przyszłość pokaże. Warto testować, więc również i Tobie polecam!

Jak zarabiać na stronie internetowej?

Już niedługo…

Jak działa Google Adsense?

Już niedługo…

Zarabianie z Google Adsense – Opinie

Już niedługo…

Jak jeszcze zarabiać na reklamach?

Już niedługo…

Jak zarabiać na reklamach YouTube?

Już niedługo…

Możliwe, że i Ty już niedługo zaczniesz zarabiać na reklamach Google i nie tylko. Jeśli się na to zdecydujesz, to życzę Ci powodzenia. A jeśli masz pewne pytania, to daj znać w komentarzu, chętnie pomogę!

2 Comments

 1. Filip

  Teraz chyba większość firm wdraża internetowe działania reklamowe, ponieważ zapewniają one utrzymanie obustronnych interakcji z użytkownikami sieci. Internet daje możliwość wzbudzania zainteresowania konsumentów różnymi metodami.

  1. Szymon Owedyk

   Zgadza się, wdrażają i to nawet małe lokalne firmy. Dostrzegają potencjał, który widnieje na rynku online. A inni są zachęceni do tego, by bardziej poznawać pracę zdalną, z której także można się dobrze utrzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *