Jaką poduszkę kupić w Nowym Sączu? Spij zdrowo, szybko i wygodnie

Jaką poduszkę kupić w Nowym Sączu

Jeśli choć raz zdarzyło ci się spać na źle dobranej poduszce, to wiesz, jak przykre są tego efekty: sztywność karku, ból głowy, ogólne rozdrażnienie i złe samopoczucie. Oczywiście jedna noc na nieodpowiedniej poduszce nie ma dużego wpływu na zdrowie, jednak długotrwałe spanie na złym podłożu może prowadzić do różnego rodzaju schorzeń, głównie w odcinku szyjnym kręgosłupa. Dziś podpowiemy ci, jaką poduszkę kupić w Nowym Sączu (i nie tylko tam), aby już zawsze doskonale się wysypiać.

Poduszka do spania – ważna dla zdrowego snu! 

Każdy fizjoterapeuta i lekarz powie ci, że chroniczne bóle głowy, karku i górnej części pleców mogą być spowodowane źle dobraną poduszką. Tymczasem wiele osób do spania używa poduszek dekoracyjnych, źle wyprofilowanych, które nie zapewniają ciału odpowiedniej ergonomii podczas snu. Aby zapewnić sobie odpowiednie podparcia w trakcie nocnego odpoczynku warto wiedzieć, że poduszka jest zaraz po materacu najważniejszym elementem prawidłowo urządzonej sypialni!

Jaka powinna być najlepsza poduszka do spania?

Wybór dobrej poduszki do spania nie musi być trudnym zadaniem! Zwłaszcza kiedy postawisz na dobrego producenta, który oferuje produkty najwyższej jakości. Poduszki Hilding Anders spełniają wszystkie wymogi doskonałości. Jaka powinna być dobra poduszka do spania? 

1. Ergonomiczna

To ważny aspekt, ponieważ przekłada się na ogólnie pojęte zdrowie i samopoczucie. Poduszki powinny dawać odpowiednie podparcie dla głowy, odcinka szyjnego i barków. Przykładem takiej poduszki jest Visco Standart – doskonała zarówno dla osób, które śpią na boku jak i plecach, oraz  Visco Prime, która zapewnia właściwą pozycję kręgów szyjnych.

2. Bezpieczna także dla alergików i osób z AZS

Pamiętaj, że poduszka każdego dnia przez kilka godzin ma ciągły i bezpośredni kontakt z Twoją skórą! Dlatego wszystkie poduszki Hilding są wykonane z wysokiej jakości materiałów posiadających odpowiednie atesty i zapewniają najwyższą higienę snu oraz komfort termiczny

3. Komfortowa, z doskonałych komponentów

Sen ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu. Dlatego nie warto iść na kompromis w kwestii jakości i wypełnienia poduszki. Pod tym względem firma Hilding ma wiele do zaoferowania. W ofercie spotkasz poduszki wykonane z włókien bambusowych, ekstraktów z oleju roślinnego, a nawet poduszkę stworzoną z carbonu, czyli włókien węglowych (model Antistress Carbon) – idealną dla osób, które żyją w częstym stresie. 

4. O odpowiedniej twardości 

Każdy z nas ma własne upodobania dotyczące twardości zarówno podłoża do snu, jak i poduszki. Warto wiedzieć, że dobra poduszka do spania nie powinna być ani zbyt miękka, ani zbyt twarda. Doskonałym rozwiązaniem jest poduszka wykonana z termoelastycznej pianki Visco, dopasowującej się do krzywizn ciała. Znajdziesz ją m.in. w modelach Hilding: Visco Balance, Visco Green oraz Visco Standart

poduszka-do-spania-wazna-dla-zdrowego-snu

Jaką poduszkę kupić w Nowym Sączu? 

Szukasz dobrego salonu z poduszkami i materacami w Nowym Sączu? Znajdziesz tu aż 3 salony stacjonarne, które mają w swojej ofercie zaprezentowane modele Hilding Anders. Warto wspomnieć, ze firma jest światowym liderem w produkcji łóżek, stelaży, materacy i akcesoriów do spania, znanym w ponad 60 krajach! Wykwalifikowany personel pomoże dobrać ci doskonałą poduszkę, idealną dla ciebie. Lubisz zakupy online? Doskonale! Produkty Hilding są dostępne w kilkunastu salonach internetowych, gdzie konsultanci są stale obecni na czacie i udzielą ci wszelkich informacji na temat produktu. Życzymy udanych zakupów! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1