Monstroid2 vs Divi 3 czyli porównujemy najlepsze motywy WordPress

Monstroid2 vs Divi 3 czyli porównujemy najlepsze motywy WordPress

Wybierasz idealny motyw WordPress do swoich projektów internetowych? Jest wiele miejsc, w których można znaleźć szeroki wybór motywów, ale czy jest ten najlepszy? Porównajmy dwa z flagowych motywów, które można uzyskać w Templatemonster i Elegant Themes – wiodących na rynku. Motywy, które porównujemy, to świeżo zaktualizowany Monstroid 2 – najlepiej sprzedający się motyw autorstwa templatemonster oraz divi 3, motyw autorstwa ElegantThemes. Zanurzmy się w to!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Instalacja motywu

Instalacja to Twój początek i założę się, że chcesz, aby była szybka, prosta i bezproblemowa. Zespół Monstroid2 przemyślał ten problem i opracował Kreatora instalacji, który poprowadzi Cię przez ten proces i wykona całą pracę za Ciebie. Wystarczy więc uruchomić Kreatora z pulpitu WordPress i wykonać proste kroki, które oferuje.

Zespół Divi 3 nie był pod tym względem tak pomysłowy. Motyw Divi instaluje się jak zwykły motyw WordPress: najpierw instalujesz i aktywujesz motyw, a następnie wybierasz wtyczki i przykładową zawartość. Jeśli masz doświadczenie w instalowaniu niestandardowych motywów na WordPressie, poradzisz sobie szybko, ale jeśli nie, możesz coś przegapić i utknąć na jakiś czas.

Elementy projektowe i gotowe

Po pobraniu zaktualizowanego Monstroid2 będziesz mieć nieograniczoną bibliotekę profesjonalnie zaprojektowanych i przemyślanych skórek demonstracyjnych, stron i bloków treści. Mówiąc dokładniej, Monstroid2 zawiera ponad 20 wspaniałych skórek i będzie otrzymywał cotygodniową aktualizację od deweloperów, która doda jeszcze jedną skórkę. To także ponad 20 stron głównych i ponad 500 gotowych sekcji, które są częścią rewolucyjnego wynalazku twórców TemplateMonster — konstruktora modułowego. To nowy system, który gromadzi wszystkie elementy projektu Monstroid2 w jednym miejscu i umożliwia szybkie i łatwe budowanie stron internetowych krok po kroku. Divi 3 jest również po to, aby Cię uszczęśliwić ponad 20 gotowymi skórkami.

Konstruktor wizualny

Monstroid2 został zbudowany w całości z Elementor Page Builder, wizualnego kreatora nr 1 dla WordPressa, który umożliwia edycję prawie każdego elementu na stronie w interfejsie użytkownika. Jest również wyposażony w ogromny pakiet dodatków do Elementora, które dodadzą ponad sto widżetów do domyślnych. Ponadto wspomniany wcześniej modułowy konstruktor jest wbudowany w Elementor i można do niego uzyskać dostęp, klikając jeden przycisk.

Divi 3 oferuje swój Divi Builder, kolejny edytor wizualny. Zaczynasz od ponad 46 gotowych modułów treści, aby zdywersyfikować zawartość swojej witryny. Oprócz Elementora jest to wizualny kreator umożliwiający dodawanie i edytowanie elementów i treści na stronach w czasie rzeczywistym.

Wsparcie i dokumentacja

Bez wątpienia oba tematy są dobrze udokumentowane. Jednak nadal możesz napotkać problemy, które spowolnią realizację projektu. Motyw Monstroid2 jest dostarczany z dożywotnią bezpłatną obsługą czatu/telefonu, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i ma wiele pozytywnych recenzji. Przedstawiciele wsparcia chętnie udzielą Ci niezbędnych dodatkowych wskazówek krok po kroku, a nawet sprawdzą problem na Twojej stronie internetowej.

Zespół Divi 3 nie traktuje priorytetowo wysokiej jakości wsparcia. Jeśli utknąłeś w dostosowywaniu Divi3, będziesz musiał uciec się do zadawania pytania na forum Elegant Themes.

Cennik

Monstrind2 i Divi3 mają zupełnie inną politykę cenową. W przypadku Monstroid2 płacisz raz 75 USD, a motyw jest Twój na całe życie. Uważam, że ta prosta polityka jest po prostu niesamowita.
Jeśli chcesz zapłacić za Divi 3 tylko raz, będziesz musiał wydać aż 249 USD. Alternatywnie możesz płacić za Divi3 rocznie, wydając 89 USD każdego roku.

Wnioski

Dotarłeś do końca tego porównania Monstroid2 i Divi 3. Co mogę powiedzieć? Jest kilka aspektów, w których zarówno Monstroid2, jak i Divi 3 radzą sobie świetnie (skórki, edycja wizualna itp.). Jednak są pewne aspekty, które zostały uwzględnione tylko w jednym z motywów. Wydaje mi się, że podejście zespołu Monstroid2 było do pewnego stopnia bardziej wszechstronne, ale to Ty decydujesz, który z tych wspaniałych szablonów WordPressa najlepiej Ci odpowiada.

W każdym razie życzę powodzenia w tworzeniu strony. Jeśli masz ochotę zadać pytanie lub przekazać opinię, zapraszam do komentowania. Kod “JAKSIEROZWIJAC” to 10% zniżki na abonament MonsterOne a kod “JAKSIEROZWIJAC7” to 7% zniżki na wszystkie produkty TemplateMonster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1