Jaki najlepszy hosting dla strony WWW – 3 polecane firmy hostingowe

Jaki najlepszy hosting w 2022 roku - 3 polecane firmy hostingowe

Wybór odpowiedniego hostingu, gdy tworzymy stronę WWW, blog czy sklep internetowy, okazuje się czymś bardzo ważnym. Nie chcesz w kolejnym miesiącu płacić potężne koszty. Nie chcesz się nabrać na hosting, który jest tani w pierwszym roku, a później przedłużenie hostingu to już kolosalne koszty(co często widzę w przypadku znanych firm hostingowych w Polsce). W takim razie musisz dobrze wybrać. Ja już od 2006 roku przeanalizowałem możliwości wielu firm hostingowym i dlatego w tym zestawieniu jestem w stanie polecić Ci 3 takie firmy. Możesz u nich liczyć na wysokiej jakości hosting, dobry kontakt, atrakcyjne ceny, nowoczesne technologie itp. W zestawieniu tym znajdują się 2 polskie firmy i 1 zagraniczna. Nadal korzystam z tych 3 ofert hostingu, od wielu lat, mogę więc polecić Ci je z czystym sercem. Więcej na temat tych hostingów wspominam w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Szybki dostęp do polecanych hostingów:

  • Cyber_Folks – korzystam z usług tej firmy hostingowej od 2012 roku. Dzięki nim serwery pracują naprawdę dobrze, a kontakt z supportem jest naprawdę prosty i szybki. Wykorzystaj mój link i kod rabatowy: 74916045, który zmniejszy koszt zakupu hostingu i domeny WordPress, Woocommerce i Pretashop o minimum 10%. Jak przebiega zakup i instalacja WordPress z użyciem tego hostingu wyjaśniam tutaj.
  • LH to firma działająca w wielu wielu wielu lat i posiada pozytywną historię oraz ogromną rzeszę stałych klientów. Dzieje się tak, ponieważ oni przez cały czas pracują nad tym, by klienci byli zadowoleni z jakości hostingu oraz atrakcyjnych cen. Zobacz sam, jak mało zapłacisz za 1 rok korzystania z hostingu… (kod rabatowy: “jaksierozwijac” zmniejszy koszt hostingu o -20%)
  • Atthost to również polska firma, która działa od 2012 roku i uzyskuje naprawdę świetne wyniki. Ceniona jest za wysoki poziom bezpieczeństwa, innowacyjne rozwiązania, stałe ceny za hosting i domeny. Jak przebiega zakup i instalacja tego hostingu, wyjaśniam tutaj.
  • Hosting Bluehost – jedna z najlepszych zagranicznych firm hostingowych. Polecana przez większość twórców online, w szczególności przez blogerów.

ps. Są to linki afiliacyjne, więc jeśli zakupisz hosting z moich linków, to przy okazji mnie wesprzesz jako twórcę. Jeśli więc zdecydujesz się na ten krok, to wielkie dzięki. Z hostingów tych korzystają również uczestnicy mojego kursu online “Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW + sklep online” i bardzo sobie cenią te oferty(najczęściej wybierają Cyber_folks, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz, co Ci przypasuje).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1