Tworzymy ofertę biznesową część 5 – lekcja z kursu o Canva 2

Tworzymy ofertę biznesową część 5 - lekcja z kursu o Canva 2

Canva to wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu tworzy się piękne grafiki, zdjęcia do social media, zdjęcia do druku, materiały wideo, prezentacji. Ułatwia także planowanie i publikacje postów w różnych mediach społecznościowych.

Chcę Ci powiedzieć, że z Canvą mam do czynienia od wielu lat (od 2018 roku). Poznałem ją dokładnie, a przy okazji zawsze jestem otwarty na nowości, które się w niej pojawiają. To sprawia, że w moich kursach online o Canva dziele się z najnowszymi możliwościami. Kursy te regularnie przechodzą aktualizację, więc moi kursanci są w pełni zadowoleni. Możesz się o tym przekonać!

Oczywiście poza Canvą używam także inne programy graficzne, jak na przykład Gimp oraz Photoshop. Uwielbiam je i muszę przyznać, że wykorzystuje je do różnych zadań. Na przykład Gimp bardziej sprawdza mi się do podstawowej(czasami średniozaawansowanej) edycji i obróbki zdjęć, szybkiego przygotowania wielu projektów. Natomiast Photoshop to narzędzie, które pozwala mi tworzyć bardziej wymagające projekty, a najnowsze narzędzia i filtry są tam zachwycające. To sprawiło, że wydałem także “Kurs Gimp 2.10” oraz “Photoshop kurs od A do Z“.

Może masz nawet chęć na inne kursy online z zakresu grafiki czy marketingu. Jeśli tak, to będziesz zachwycony, bo w naszym sklepie pojawia się ich dość sporo, a są jeszcze kolejne w przygotowaniu. Życzę Ci powodzenia w Twoim dalszym rozwoju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1