Tworzymy ofertę biznesową część 5 – lekcja z kursu o Canva 2

Tworzymy ofertę biznesową część 5 - lekcja z kursu o Canva 2

Canva to wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu tworzy się piękne grafiki, zdjęcia do social media, zdjęcia do druku, materiały wideo, prezentacji. Ułatwia także planowanie i publikacje postów w różnych mediach społecznościowych. Na temat tego programu można wiele dowiedzieć się w moim kursie „Kurs Canva 1 – Grafika online od podstaw„. Ale poza nim przygotowałem także rozbudowany kurs dla średniozaawansowanych o Canva, a mianowicie „Kurs Canva 2 – Nowy poziom – Bądź ekspertem Canva„. Właśnie tam jest poświęcony także rozdział dotyczący tworzenia oferty biznesowej (bądź sprzedażowej, jak kto woli).

A tutaj ukazuję jedną z lekcji, która pochodzi z tego rozdziału. Miłego oglądania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i podoba Ci się mój sposób nauczania, to koniecznie dołącz do moich kursów o Canva. Ich najlepszą cenę zawsze otrzymasz w moim sklepie. Zachęcam!

Chcę Ci powiedzieć, że z Canvą mam do czynienia od wielu lat (od 2018 roku). Poznałem ją dokładnie, a przy okazji zawsze jestem otwarty na nowości, które się w niej pojawiają. To sprawia, że w moich kursach online o Canva dziele się z najnowszymi możliwościami. Kursy te regularnie przechodzą aktualizację, więc moi kursanci są w pełni zadowoleni. Możesz się o tym przekonać!

Oczywiście poza Canvą używam także inne programy graficzne, jak na przykład Gimp oraz Photoshop. Uwielbiam je i muszę przyznać, że wykorzystuje je do różnych zadań. Na przykład Gimp bardziej sprawdza mi się do podstawowej(czasami średniozaawansowanej) edycji i obróbki zdjęć, szybkiego przygotowania wielu projektów. Natomiast Photoshop to narzędzie, które pozwala mi tworzyć bardziej wymagające projekty, a najnowsze narzędzia i filtry są tam zachwycające. To sprawiło, że wydałem także „Kurs Gimp 2.10” oraz „Photoshop kurs od A do Z„.

Może masz nawet chęć na inne kursy online z zakresu grafiki czy marketingu. Jeśli tak, to będziesz zachwycony, bo w moim sklepie pojawia się ich dość sporo, a są jeszcze kolejne w przygotowaniu. Życzę Ci powodzenia w Twoim dalszym rozwoju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *