Photopea Poradnik (darmowy edytor grafiki i obrazów) – Lekcja 1

Photopea Poradnik (darmowy edytor grafiki i obrazów) - Lekcja 1

Chcesz lepiej poznać możliwości darmowego i rozbudowanego programu do edycji grafiki, obrazów i zdjęć o nazwie Photopea? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Tutaj zobaczysz, że Photopea stanowi (dla niektórych) alternatywę dla takich programów jak Gimp, Photoshop, Canva itp. Dzięki Photopea jesteś w stanie dokonać edycji grafiki rastrowej, przygotować piękne materiały do druku (logo, wizytówki, ulotki), grafiki do social media i na strony WWW. W Photopea możesz także edytować własne zdjęcia, nawet te uszkodzone i sprawiać, że będą prezentować się jeszcze lepiej. Oczywiście wymaga to dobrego poznania narzędzi dostępnych w tym edytorze grafiki i zdjęć…

Aby było to możliwe, musisz poznać program Photopea, a ten poniższy poradnik wideo na pewno Ci w tym pomoże. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

2 Comments

  1. Natalia

    Darmowe narzędzia edycji graficznej, takie jak Photopea, stanowią świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grafiką komputerową oraz dla tych, którzy chcą oszczędzić na kosztownym oprogramowaniu. Warto więc skorzystać z tej okazji i zgłębić swoje umiejętności graficzne za pomocą tego wygodnego i zaawansowanego narzędzia. Miłego oglądania i owocnej pracy z edytorem!

    1. Jak Się Rozwijać

      Dziękujemy i pozdrawiamy. My oczywiście cenimy sobie także bardziej zaawansowane narzędzia, jak Canva, Photoshop, Lightroom czy Gimp. Ale również i Photopea jest świetnym rozwiązaniem, które warto poznać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1