Planowanie postów z Canva i AI = 100 postów w 5 minut

Planowanie postów z Canva i AI = 100 postów w 5 minut

Poznaj wyjątkowe możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja (znana jako „AI„, od jęz. angielskiego „artificial intelligence”) i program Canva. Połączenie ich możliwości jest w stanie ułatwić Ci pracę i rozwój biznesu. Np. jest w stanie pomóc szybko i prosto opanować planowanie postów i ich przygotowanie od podstaw, do takich kanałów social media (jak Instagram, FB, LinkedIn). I zasadę tą możesz wykorzystać w wielu innych kierunkach.

Poniższy materiał wideo ukazuje, jak za pomocą AI i Canvy przygotujesz 100 postów do social media w 5 minut. Trudno uwierzyć? Obejrzyj ten materiał, a przekonasz się, że jest to możliwe!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Czy korzystam z AI do planowania postów i treści?

Oczywiście, dzięki niej przeróżne zadania, które zajmowały mi dość sporo czasu, teraz zajmują chwilę. Ale nie myśl, że używam jej, aby napisać artykuły na swoim blogu (oczywiście jest mi pomocna, ale mnie nie zastępuje, tutaj zawsze staram się dzielić swoją twórczością. Poza tym ta AI nie jest bezbłędna i dlatego nie kopiuje od tak proponowanego tekstu od tej sztucznej inteligencji, ale staram się ją analizować, inspirować się nią i czasami pomaga mi przy ułożeniu całego artykułu. Może kiedyś uda się przygotować pewien materiał na ten temat).

AI to świetne narzędzie, które ułatwia nam przygotowanie scenariuszy do pewnych materiałów wideo. Oczywiście staram się je ulepszać zgodnie z moimi oczekiwaniami i odbiorców, do których to wszystko kieruję. Ale to i tak spore ułatwienie, szczególnie gdy słabszy dzień i mniej pomysłów w głowie.

I nie zapominamył o możliwościach AI planując posty do naszych social media. Zapewne przygotowanie 100 postów będzie zajmował mi trochę dłużej, ale na pewno znacznie krócej, niż miałbym wszystko robić od podstaw. Zawsze do postów staram się dodawać coś od siebie, aby było wiadomo, że są moje. I zachęcam, aby tak robić, dzięki czemu obserwujący będą zadowoleni.

Wyczekuję nie tylko aktualizacji Chat GPT, ale również wyjątkowych możliwości AI od Google czyli tak zwany „bard”. Natomiast dostęp do niego będzie możliwy dla osób mieszkających w Polsce za jakiś czas. Z dostępnych już recenzji na temat „bard od Google” można śmiało powiedzieć, że będzie to krok naprzód. Ten AI stanie się bardziej dokładny od Chat GPT, ponieważ będzie uwzględniał bardziej aktualne informacje, które posiada. I to kwestia przyszłości, gdy dojdzie do zastosowania tego „barda” w wielu narzędziach od Google, z których korzystamy na co dzień (twórcy „barda” już wspominają o jego zastosowaniu w Mapach Google, jak i Gmail). Gdy pojawi się „bard” w Polsce, to oczywiście jak najszybciej zdecyduję się na jego przetestowanie. Na pewno i on sprawi, że planowanie postów do social media stanie jest o niebo łatwiejsze i szybsze.

Daj znać, czy i Ty zdecydujesz się na takie bądź podobne zastosowanie AI?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1