Poradnik Midjourney od A-Z: tworzenie zdjęć / grafik dzięki AI

Poradnik Midjourney od A-Z: tworzenie zdjęć / grafik dzięki AI

Sztuczna inteligencja coraz częściej ma zastosowanie w fotografii i grafice. Świetnym tego przykładem jest rozbudowane narzędzie Midjourney. Dzięki niemu będziemy w stanie tworzyć niesamowite zdjęcia / grafiki. Wszystko zgodnie z instrukcjami, które prześlemy do AI w Midjourney. Okazuje się to bardzo proste. Jeśli więc chcesz zagłębić się w ten temat, to koniecznie obejrzyj poniższy “midjourney poradnik“. Dowiesz się w nim, jak w kilka minut i Ty będziesz w stanie tworzyć zdjęcia i grafiki, które mogą zachwycić Ciebie, a zarazem innych. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Mam nadzieję, że poprzez ten poradnik Midjourney poznasz nowe możliwości AI (sztucznej inteligencji). Mi udało się poznać to narzędzie z czystej ciekawości. I muszę przyznać, że posiada naprawdę ogromne możliwości. Daj znać, czy i Tobie udało się już przygotować w Midjourney ciekawe zdjęcia / grafiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1