Promuj biznes lokalny w social media + reklama Facebook Ads

Promuj biznes lokalny w social media + reklama Facebook Ads

Poznaj jedną z wielu wyjątkowych lekcji w moim kursie online “Promuj biznes lokalny w Mapach Google skutecznie“. Wyjaśniam w niej, jak krok po kroku możesz promować swoją wizytówkę w Mapach Google w pewnych social media. A zarazem tłumaczę, jak taki biznes lokalny promować przez poprowadzenie prostej, a zarazem skutecznej kampanii reklamowej w Facebook Ads. Zapraszam do oglądania, a jeśli taka wiedza może się przydać Tobie bądź komuś innemu, to koniecznie wykorzystaj wyżej wspomniany kurs!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Chcesz więcej takich materiałów, aby skutecznie promować swój biznes w Mapach Google i nie tylko? Dołącz do kursu online “Promuj biznes lokalny w Mapach Google“. Tam od A do Z dowiesz się, jak stworzyć wizytówkę swojej firmy (także działalności nierejestrowanej) w Google Maps, jak za darmo stworzyć stronę dzięki wizytówce Google Maps. I jak dalej skutecznie promować taki biznes w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1