Jak przenieść stronę WWW z WIX do WordPressa i kiedy warto? Z kursu!

Jak przenieść stronę WWW z WIX do WordPressa i kiedy warto? Z kursu!

Za pomocą kreatora WIX jesteś w stanie szybko i prosto stworzyć strone WWW, bloga i sklep online. Wszystko to tłumaczę w moim kursie online „Tworzenie stron WWW w technologii WIX„. Wielu osobom odpowiada takie rozwiązanie. Natomiast w kreatorze WIX wyłaniają się pewne ograniczenia, które nie wszystkim pasują. Właśnie takie osoby mogą myśleć, aby z czasem przenieść swoją stronę WIX na inny hosting i technologię. Najlepiej jest wtedy pomyśleć o możliwościach WordPressa. A jeśli chcesz bliżej poznać WordPressa, to masz 2 opcje: kurs online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW.

Przeniesienie strony WWW z kreatora WIX do WordPressa jest możliwe. Tego wszystkiego dowiesz się w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

Dokładny poradnik w pliku PDF przedstawiam w tych 2 kursach, czyli w kursie „Tworzenie stron WWW w technologii WIX” oraz w kursie „Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1