Read More / Excerpt / Zajawka WordPress. Jak zmienić i dlaczego?!

Read More / Excerpt / Zajawka WordPress. Jak zmienić i dlaczego?!

Czym na stronie WordPress jest „Read More” znany także jako „Excerpt” czy „Zajawka” / w polskiej wersji „Czytaj więcej”? To wyjątkowe narzędzie najczęściej występujące na blogu WordPress, na którym na stronie głównej pojawiają się najnowsze artykuły. Widzisz tam nie tylko tytuły takich nowych artykułów, ale ich krótki opis. I właśnie ten wstępny opis artykułu to inaczej „read more”. I zobacz jak Ty możesz przygotować unikalny „Read More” dla swoich wszystkich artykułów na blogu.

Unikalny i skuteczny Read More poprawia SEO bloga i artykułu, a zarazem jest częściej klikalny przez użytkowników.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Jak korzystać z Read More / Excerpt / Zajawki WordPress?

  • uwzględnij propozycje w danym motywie WordPressa – autor motywu decyduje, jaka ilość pierwszych znaków/słów artykułu zostanie wykorzystana w „read more”.
  • wykorzystaj znacznik „Czytaj dalej”
  • najbardziej polecana opcja – zaznacz w opcji WordPress, że chcesz mieć możliwość tworzenia „Zajawki” do każdego artykułu.

Chcesz jeszcze lepiej poznać WordPress i tworzenie stron www? Skorzystaj z mojego kursu online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„, z którego korzysta już kilkaset zadowolonych studentów. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *