Działające linki na stronie WordPress wtyczka Broken Link Checker

Działające linki zewnętrzne na stronie WordPress - Broken Link Checker

Umieszczanie linków zewnętrznych na stronie www to coś naturalnego. Stosujemy je, aby polecić pewne produkty, narzędzia bądź informować o czymś ważnym. Zdarza się, że dużo takich linków zewnętrznych stosujemy prowadząc bloga WordPress(jak to wygląda u mnie). Zawsze warto zadbać o to, aby te linki zewnętrzne były aktualne. Czyli, gdy ktoś kliknie w taki link, to zostanie przeniesiony do poprawnej strony www. Zobacz, jaka wtyczka poinformuje Cię szybko, które linki zewnętrzne na Twojej stronie WordPress nie są już aktualne i należy je sprawdzić, uaktualnić bądź całkowicie usunąć. Ma to również pozytywne działanie pod względem SEO.

Działające linki zewnętrzne sprawdzisz wtyczką Broken Link Checker. Zobacz dalej, jak z niej korzystać!

Film z kanału #JakSierozwijac:

Jakie informacje daje wtyczka Broken Link Checker:

  • ukazuje, jakie linki zewnętrzne nie działają(zostały stworzone nowe, powstały przekierowania bądź przestały istnieć i nie są już przez nikogo dzierżawione)
  • podpowiada, które linki rzadko działają(np. poprzez zły hosting, na którym są postawione)
  • radzi, jak szybko zaktualizować linki zewnętrzne bądź je od-linkować

Chcesz lepiej poznać WordPress. Skorzystaj z mojego kursu „Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www„, w którym możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Tylko u mnie na blogu znajdują się one w najlepszej ofercie. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *