Recenzja klawiatury silikonowej Esperanza do komputera, pisania i gier

Recenzja klawiatury silikonowej esperanza do komputera, pisania i gier

Klawiatura silikonowa Esperanza wydaje się być bardzo wygodna w transporcie i pisaniu. Czy jednak to klawiatura, która posiada same zalety? Okazuje się, że nie. Ma również pewne wady, na które dokładnie zwróciłem uwagę. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad zakupem pewnej klawiatury silikonowej, gumowej bądź cichej klawiatury do komputera, pisania czy gamingu, to ta recenzja powinna Cię zainteresować.

Miłego oglądania recenzji o klawiaturze silikonowej Esperanza!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Dostęp do najlepszych cen:

Wiesz już, jaka jest moja opinia tej klawiatury silikonowej. Pamiętaj jednak, że dla Ciebie ta klawiatura może okazać się idealna. Wiesz już lepiej, jakie posiada zalety, a jakie wady. Poza tym, nie kosztuje zbyt wiele, więc za kilkadziesiąt zł sam możesz zdecydować się na jej przetestowanie. Powodzenia!

2 Comments

  1. Joanna

    Silikonowa klawiatura chyba mnie nie przekonuje.

    1. Jak Się Rozwijać

      My również. Testowaliśmy i tylko tyle ją widzieliśmy na naszym biurku. Aktualnie korzystamy dalej z twardej klawiatury mechanicznej KRUX. Ale może kiedyś uda się zdobyć jeszcze inne klawiatury, np. firmy Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1