Recenzja mikrofonu USB do komputera i laptopa Audio-Technika AT2020

Recenzja mikrofonu USB do komputera i laptopa Audio-Technika AT2020

Mikrofon zewnętrzny USB do komputera czy laptopa to coś, na co warto się zdecydować. Szczególnie wtedy, gdy chcemy korzystać z wideokonferencji, prowadzić kanał YouTube bądź organizować pewne szkolenia. Taki mikrofon USB jest znacznie wyższej jakości, niż ten, który mamy wbudowany w swoim komputerze PC czy laptopie(oczywiście tylko wtedy, jeśli dokonamy właściwego wyboru).

Przygotowałem recenzję wideo na temat mikrofonów USB firmy Audio-Technica, z których sam korzystam od wielu lat. Zachęcam więc do oglądania. A jeśli będziesz zainteresowany takim mikrofonem, to ponieważ materiału wideo znajdziesz ranking tych mikrofonów w najlepszych cenach!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Ranking mikrofonów zewnętrznych USB do komputera i laptopa:

Chcesz lepiej opanować obsługę komputera / laptopa, urządzeń IT, Internetu i wielu narzędzi Google? Dołącz do kursu „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. A może chcesz opanować korzystanie z aplikacji do wideokonferencji, wtedy dołącz do kursu „Wideokonferencje i szkolenia online przez ZOOM, Skype i Google Meet„. Jak? Najlepszą ofertę moich wszystkich kursów online otrzymasz w zakładce „sklep„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *