O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Recenzja mikrofonu USB do komputera i laptopa Audio-Technika AT2020

Mikrofon zewnętrzny USB do komputera czy laptopa to coś, na co warto się zdecydować. Szczególnie wtedy, gdy chcemy korzystać z wideokonferencji, prowadzić kanał YouTube bądź organizować pewne szkolenia. Taki mikrofon USB jest znacznie wyższej jakości, niż ten, który mamy wbudowany w swoim komputerze PC czy laptopie(oczywiście tylko wtedy, jeśli dokonamy właściwego wyboru).

Przygotowałem recenzję wideo na temat mikrofonów USB firmy Audio-Technica, z których sam korzystam od wielu lat. Zachęcam więc do oglądania. A jeśli będziesz zainteresowany takim mikrofonem, to ponieważ materiału wideo znajdziesz ranking tych mikrofonów w najlepszych cenach!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Ranking mikrofonów zewnętrznych USB do komputera i laptopa:

Chcesz lepiej opanować obsługę komputera / laptopa, urządzeń IT, Internetu i wielu narzędzi Google? Dołącz do kursu „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. A może chcesz opanować korzystanie z aplikacji do wideokonferencji, wtedy dołącz do kursu „Wideokonferencje i szkolenia online przez ZOOM, Skype i Google Meet„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki, które tylko na tym blogu są dostępne w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *