Sklep internetowy na PrestaShop – wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

Sklep internetowy na PrestaShop – wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

PrestaShop to obecnie najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia i zarządzania sklepem internetowym. System daje praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o rozbudowanie i dostosowanie do naszych preferencji. Dlaczego Presta CMS jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o e-commerce?

Dostosowanie i konfiguracja platformy do indywidualnych potrzeb biznesowych

Głównym aspektem przemawiającym za wyborem właśnie Presta CMS jest praktycznie nieograniczona możliwość konfiguracji i dostosowania do naszych potrzeb biznesowych. Z wykorzystaniem dedykowanych modułów możemy uruchomić sklep internetowy, który będzie w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Możemy np. dodać dedykowany moduł pozwalający na łatwą konfigurację powiadomień typu Pop-up, w łatwy sposób zaimplementować slider graficzny czy zoptymalizować nasz sklep internetowy PrestaShop pod kątem SEO. Możliwości jest naprawdę wiele!

Elastyczność platformy i jej rozbudowane możliwości dostosowania

To, za co kochamy CMS do tworzenia sklepów internetowych PrestaShop, to jego niezwykła elastyczność. Platforma będzie doskonała zarówno dla osób trudniących się handlem rękodziełem na małą skalę, jak i dla tych, którzy mierzą wysoko i potrzebują systemu CMS do zarządzania wielopoziomową sprzedażą różnych towarów. To oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License już w standardzie oferuje kilkaset rozbudowanych funkcji, służących do dostosowania sklepu internetowego. Decydując się na zakup dodatkowych modułów, możemy dowolnie skonfigurować instalację do naszych potrzeb.

Ciągły rozwój platformy poprzez dodawanie nowych funkcjonalności i modułów

Co jeszcze przemawia za wyborem sklepu PrestaShop? Stały rozwój platformy, zarówno jeśli chodzi o wsparcie i aktualizacje ze strony twórców, jak i niezależnych twórców, cały czas opracowujących nowe moduły. Za ich pomocą będziemy mogli w łatwy sposób zaimplementować dodatkowe funkcje do naszego sklepu internetowego, takie jak banery informujące o wykorzystywanych plikach cookie, możliwość połączenia naszej bazy danych z systemem firmy kurierskiej czy dodać możliwość automatycznego wystawiania dokumentów sprzedażowych do składanych zamówień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1