O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Spływ kajakowy Dunajcem w Pieninach przez prawdziwych Flisaków

Będąc w górach warto zapewniać sobie i bliskim aktywny wypoczynek. Dzięki niemu poznajemy jeszcze więcej pięknych widoków, które pozostają w naszej pamięci na zawsze. Cenne wrażenia zapewni nam spływ kajakowy Dunajcem, rzece położonej w Pieninach, która ciągnie się kilkaset km. Takie spływy są organizowane od wielu lat przez prawdziwych górali, czyli tak zwanych Flisaków.

Obejrzyj naszą relację z takiego spływu Dunajcem i zobacz, dlaczego warto w nim uczestniczyć!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Pomocne w zorganizowaniu spływu Dunajcem:

  • Przystań Flisacka – tam płacisz za parking na cały dzień od 10-20 zł(w zależności od sezonu). A następnie od razu przy parkingu jest Przystań Flisacka, gdzie kupujesz bilety na spływ Dunajcem. Cena biletu normalnego to 75 zł. W kasie uwzględniane są pewne zniżki, czyli bilety dla dzieci itp. Dodatkowo warto zapłacić za powrót busem(otrzymujemy wtedy dodatkowy bilet na busa), co kosztuje 10 zł za jedną osobę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *