Spływ kajakowy Dunajcem w Pieninach przez prawdziwych Flisaków

Spływ kajakowy Dunajcem w Pieninach przez prawdziwych Flisaków

Będąc w górach warto zapewniać sobie i bliskim aktywny wypoczynek. Dzięki niemu poznajemy jeszcze więcej pięknych widoków, które pozostają w naszej pamięci na zawsze. Cenne wrażenia zapewni nam spływ kajakowy Dunajcem, rzece położonej w Pieninach, która ciągnie się kilkaset km. Takie spływy są organizowane od wielu lat przez prawdziwych górali, czyli tak zwanych Flisaków.

Obejrzyj naszą relację z takiego spływu Dunajcem i zobacz, dlaczego warto w nim uczestniczyć!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Pomocne w zorganizowaniu spływu Dunajcem:

  • Przystań Flisacka – tam płacisz za parking na cały dzień od 10-20 zł(w zależności od sezonu). A następnie od razu przy parkingu jest Przystań Flisacka, gdzie kupujesz bilety na spływ Dunajcem. Cena biletu normalnego to 75 zł. W kasie uwzględniane są pewne zniżki, czyli bilety dla dzieci itp. Dodatkowo warto zapłacić za powrót busem(otrzymujemy wtedy dodatkowy bilet na busa), co kosztuje 10 zł za jedną osobę.

A same loty, noclegi w hotelach czy w wielu innych miejscach, polecam by realizować przez promocje Booking. Tam im dłużej się korzysta z oferty, tym na większe rabaty można liczyć. Poza tym serwis jest godny zaufania i zawsze można liczyć na dobre oceny i opinie obiektów turystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *