Nowe sterowniki do karty graficznej w Windows – Poradnik

Jak zaktualizować sterownik do karty graficznej 💻 w Windows itp.🚀

Instalacja odpowiednich steroników do urządzeń występujących w naszym komputerze czy laptopie to podstawa. Dzięki temu wykorzystują one 100% swoich możliwości. Jeśli więc zastanawiasz się czy Twoja karta graficzna działa poprawnie, to zaktualizuj jej sterownik. Nie okazuje się to trudne, zajmie Ci kilka chwil, a masz wtedy pewność czy sterownik karty graficznej jest najnowszy i działa poprawnie.

W poniższym materiale wideo wyjaśniam, jak zaktualizować sterownik karty graficznej w systemie Windows 10, ale wygląda to podobnie także w starszych wersjach systemu Windows. Poza tym poznasz sposoby na wyszukanie legalnej i najnowszej wersji sterowników karty graficznej w Internecie. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

I jak? Czy miałeś aktualny sterownik do swojej karty graficznej? Czy należało zainstalować nowy? A może miałeś jeszcze inne przygody? Daj o nich znać w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1