Trasa na szczyt “Trzy Korony” w Pieninach od schroniska PTTK

Trasa na szczyt Trzy Korony w Pieninach od schroniska PTTK

Uwielbiasz podróżować w góry, na przykład do Zakopanego bądź okolice Słowacji? W takim razie musisz poznać piękny widok, który zapewnia szczyt “Trzy Korony” w Pieninach. Ja z żoną ostatnio, gdy zwiedziliśmy ten szczyt, przebywaliśmy we wsi Kościelisko(kilka km od Zakopanego), z której rozciąga się piękny widok na Tatry. Jednego dnia postanowiliśmy wybrać się nad rzekę Dunajec, a tam w pobliżu pojawiał się najbardziej znany szczyt, a mianowicie Trzy Korony.

Zobacz, jak wygląda trasa na szczyt Trzy Korony – szlakiem zielonym i żółtym. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Nam szczególnie podobała się trasa zielona, przez cały czas jej trwania jest się we wnętrzu lasu i porusza ścieżkami przyjemniejszymi dla stóp. Ale cieszymy się, że poznaliśmy również trasę żółtą. Poniżej masz dostępne te trasy w Mapach Google, więc gdy będziesz już przy schronisku PTTK Trzy Korony, to możesz sobie włączyć odpowiednią trasę i dzięki temu dotrzesz na szczyt. Powodzenia!

W kategorii “Turystyka” otrzymasz dostęp do ciekawych relacji ze zwiedzania różnych tras górskich i nie tylko, wraz ze wskazówkami i mapkami. Materiały te mogą Ci się przydać. A najlepsze ceny na tanie loty i noclegi wyszukasz poprzez najnowsze promocje Booking i Wakacje.pl. Sprawdź i zaplanuj swoje wakacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1