O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

WordPress Bezpieczeństwo - aktualizuj wtyczki jak Contact Form 7 i inne

Prawdopodobnie posiadasz stronę WWW stworzoną w technologii CMS WordPress. Jeśli tak, to musisz zadbać o jej bezpieczeństwo. W przeciwnym razie Twoja witryna będzie narażona na ataki botów i hakerów. Ale jak więc zwiększyć bezpieczeństwo strony WWW, skoro nie jesteś programistą? Zadbaj o aktualizację wszystkich wtyczek. Dlaczego? Jakiś czas temu był błąd we wtyczce Contact Form 7, który mógł umożliwić innym szybki atak na naszą stronę WWW. Błąd pozwalał na wysłanie na hosting pewnego pliku w postaci skryptu, który mógł się otworzyć i sporo namieszać.

Więcej o tej sprawie i aktualizacji wszystkich wtyczek dowiesz się w poniższym materiale wideo. Zapraszam do oglądania!

Film z kanału YouTube jaksierozwijac:

A jeśli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej, to masz do wyboru kurs online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW” oraz książkę na ten temat.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *