O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Social Media Optimization co to - prowadzenie social media

Social Media Optimization to podjęcie takich działań, dzięki którym nasza strona WWW, marka czy produkt będzie skutecznie promowana w mediach społecznościowych. A przecież social media to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które może pomóc Ci dotrzeć do odpowiedniego grona odbiorców. Jak jednak wykorzystać ten potencjał?

Pamiętaj, że jeśli poznasz podstawy i aktualne wymagania, to będzie Ci znacznie łatwiej. Zapraszam do oglądania i skorzystania z materiałów dostępnych w opisie do tego filmu!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Chcesz dowiedzieć się znacznie więcej? Masz do wyboru książkę „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO” bądź kurs online „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW„. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *