Dlaczego zamawiać kursy online na Udemy? Minimum 10 zalet!

Dlaczego zamawiać kursy online na Udemy? Minimum 10 zalet!

Edukacja przez kursy online to standard w XXI wieku. Zapewne już udało się nam korzystać z pewnch kursów bądź przynajmniej o tym myśleliśmy. Setki tysiące kursów(a niedługo miliony) są dostępne na takich platformach, jak Udemy (dostępna na całym świecie). Może zastanawiasz się czy warto korzystać z kursów, które się tam znajdują, ponieważ krążą na ten temat różne opinie.

W internecie jest wiele negatywnych informacji, natomiast większość z nich nie pokrywa się z rzeczywistością. Sam przeszedłem już kilkanaście kursów na Udemy (zamierzam przechodzić kolejne) i z 90% z nich jestem w pełni zadowolony. Mam nadzieję, że poniższe zalety rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości!

10 zalet zamawiania kursów na Udemy

  1. Ciągły rozwój tej platformy dzięki czemu korzystanie z kursów jest coraz bardziej komfortowe. Np. nowy wygląd platformy, coraz nowszy edytor do odtwarzania filmów, możliwość tworzenia notatek, wysyłania pytań, platformy dostosowane do urządzeń mobilnych(Udemy ma od lat aplikację, która świetnie działa na urządzeniach z systemem Android i iOS).
  2. Nowoczesne formy płatności – przelewy, Apple App Store i Google Play, za pośrednictwem takich kart jak Visa, MasterCard, American Express, JCB czy Discover.
  3. 30 dniowa gwarancja zwrotu – jeśli dany kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, to w przeciągu 30 dni(nawet ostatniego dnia), możesz wysłać informację do Udemy, że chcesz dokonać zwrot. Rozpatrują to w kilka dni, zwracają Ci pieniądze i nie masz wtedy dostępu do kursu.
  4. Wszystkie opinie klientów widoczne w opisie kursów – nie ma tak, że autor kursu decyduje o tym, jakie opinie pojawią się na jego stronie sprzedażowej. Na Udemy masz wszystkie opinie pochodzące od klientów, żadnej selekcji.
  5. Dobry kontakt z autorem kursu – jest możliwość wysyłania pytań, na które autorzy najczęściej odpowiadają w przeciągu 24 godzin. Kiedy więc dołączysz do któregoś z moich kursów, to możesz liczyć na moje wsparcie.
  6. Ciągłe aktualizacje kursów – autorzy analizują regularnie swoje kursy i jeśli dostrzegają potrzebę ich aktualizacji, to chętnie decydują się na ten krok. Pewne pomysły otrzymują w tym kierunku od swoich kursantów. Autorzy chcą w ten sposób utrzymać wysoki poziom swoich kursów i nadal uzyskiwać jak najlepsze opinie. Tak i ja staram się czynić i dlatego zazwyczaj większość moich kursów ma opinie wahającą się od 4-5 gwiazdek na 5 możliwych.
  7. Kursy z napisami – włączenie napisów podczas korzystania z kursów to przydatna opcja. Dzięki temu odbieramy dany kurs za pomocą różnych zmysłów. A dodatkowo także, gdy nie możemy w pewnym momencie włączyć dźwięku, to nadal jesteśmy w stanie przejść dany kurs. Na Udemy wszystkie moje kursy posiadają polskie napisy.
  8. Promocje – autorzy kursów mogą realizować specjalne promocje dla swoich potencjalnych klientów. Tak również czynię i ja. Najlepsze promocje na moje kursy otrzymasz na blogu jaksierozwijac.pl na stronie głównej a zarazem w zakładce “SKLEP“. A jeśli dołączysz do subskrybentów tego bloga, to czasami otrzymasz jeszcze lepszą promocję na moje wybrane kursy.
  9. Stały dostęp – żadnych ograniczeń, możesz się zapisać teraz, a przejść później. I zawsze możesz wracać do tych kursów, nawet gdy udało Ci się je ukończyć w 100%.
  10. Faktura – jeśli chcesz zakup kursu zaliczyć do kosztów firmowych, to jak najbardziej masz taką możliwość, a jak to zrobić, wyjaśniono w tym artykule. Na Udemy wystarczy wysłać wiadomość do właścicieli tej platformy, z informacją, aby wystawili nam fakturę na konkretny kurs.

To nie wszystkie zalety wynikające z zamawiania kursów online na Udemy. Są również inne. Ale mam nadzieję, że już te zalety sprawią, że nabierzesz większego zaufania do kursów znajdujących się na tej platformie. Powodzenia więc Ci życzę w dalszym rozwoju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1