Relacja z trasy Sarnia Skała – Wodospad Siklawica – Polana Strążyńska

Relacja z trasy Sarnia Skała – Wodospad Siklawica – Polana Strążyńska

Polskie góry, położone w pobliżu Zakopanego i Słowacji, to atrakcje, na które decyduje się miliony turystów każdego roku. Zobacz, jak może wyglądać prosta wyprawa na Sarnią Skałę, na którą można się wybrać z Kuźnic w Zakopanem. Tam następnie po Sarniej Skale zobaczysz, jak prosto przejść do Wodospadu Siklawica i tuż obok do Polany Strążyńskiej. To trasa, na która pozwalają sobie często rodzice ze swoimi dziećmi, ale nie tylko, każdy powinien spróbować. Poniżej wideo masz również gotową mapkę, z której możesz skorzystać. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

W kategorii “Turystyka” otrzymasz dostęp do ciekawych relacji ze zwiedzania różnych tras górskich i nie tylko, wraz ze wskazówkami i mapkami. Materiały te mogą Ci się przydać. A najlepsze ceny na tanie loty i noclegi wyszukasz poprzez najnowsze promocje Booking i Wakacje.pl. Sprawdź i zaplanuj swoje wakacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1