O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Relacja z trasy Sarnia Skała – Wodospad Siklawica – Polana Strążyńska

Polskie góry, położone w pobliżu Zakopanego i Słowacji, to atrakcje, na które decyduje się miliony turystów każdego roku. Zobacz, jak może wyglądać prosta wyprawa na Sarnią Skałę, na którą można się wybrać z Kuźnic w Zakopanem. Tam następnie po Sarniej Skale zobaczysz, jak prosto przejść do Wodospadu Siklawica i tuż obok do Polany Strążyńskiej. To trasa, na która pozwalają sobie często rodzice ze swoimi dziećmi, ale nie tylko, każdy powinien spróbować. Poniżej wideo masz również gotową mapkę, z której możesz skorzystać. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

W kategorii „Turystyka” otrzymasz dostęp do ciekawych relacji ze zwiedzania różnych tras górskich i nie tylko, wraz ze wskazówkami i mapkami. Materiały te mogą Ci się przydać!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *