Bitmoji / Awatary w Genially, Messengerze, Instagramie i CANVA

Bitmoji Awatary w Genially, Messengerze, Instagramie i CANVA

Na telefonie i komputerze coraz częściej wykorzystujemy pewne ikony, zdjęcia, a zarazem awatary. Dzięki nim jesteśmy w stanie ciekawie komunikować swoje emocje, reakcje, bez stosowania wielu słów. Jak jednak uzyskać dostęp do wyjątkowych awatarów, które przedstawiają nas i będą przez nich dobrze odbierane? W tym celu powstała aplikacja Bitmoji, która jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Tak więc każdy ma możliwość z niej szybko skorzystać i dzięki temu przygotować wyjątkowe awatary.

Jak wygląda założenie konta w Bitmoji, ułożenie swojego bitmoji i późniejsze wykorzystanie różnych awatarów w messengerze, whatps’appie, innych komunikatorach, na platformie Genially, w Canvie i w innych miejscach(zarówno na telefonie i komputerze), tłumaczę w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Takie Bitmoji może Ci posłużyć, aby jeszcze lepiej komunikować się z drugimi, nawet ze swoimi krewnymi, znajomymi, uczniami czy innymi osobami. Pamiętaj, że Bitmoji sprawdzi się także podczas przygotowywania wyjątkowych materiałów dydaktycznych, jeśli uczysz drugich. Mogą Cię zainteresować moje 3 kursy onlinne, do których Cię serdecznie zapraszam: „Kurs o CANVA” „Kurs Canva 2 dla średniozaawansowanych” i „Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *