O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Przesyłanie dużych plików i małych online bez utraty jakości - Wetransfer

Przesyłanie plików online, dokumentów, zdjęć i filmów nigdy nie było takie proste. Wystarczy wykorzystać nowy serwis Wetransfer, który w wersji darmowej pozwala nam na przesyłanie plików o wielkości do 2 Giga, więc dość spory. A gdy skorzystamy z planu premium, to i większe pliki będziemy mogli przesyłać. Przygotowałem krótką recenzję na temat tego serwisu, więc zapraszam do jej obejrzenia.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Chcesz lepiej opanować obsługę komputera i wielu narzędzi? Dołącz do kursu „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki, które tylko na tym blogu są dostępne w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *