O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Aplikacja Zdjęcia Google na telefonie – z kursu Obsługi Komputera

Korzystamy na komputerze, telefonie i tablecie z wielu aplikacji stworzonych przez firmę Google. Jedna z nich to aplikacja Zdjęcia Google. Okazuje się bardzo przydatna, ponieważ w prosty sposób pozwala nam zapisywać wszystkie zdjęcia i dbać o ich kopie zapasowe w chmurze. Zobacz więc, jak warto korzystać z tej aplikacji na telefonie. Poniżej ukazuję jedną z wielu przydatnych lekcji dostępnych w moim kursie o Podstawowej Obsłudze Komputera. Zapraszam do oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Z aplikacji Zdjęcia Google możesz już korzystać na telefonie. Jak jednak wygląda jej zastosowanie na komputerze? Jak na komputerze korzystać z wielu innych narzędzi Google(dysk google, google meet itp.), Windowsa, drukarki, routera itd. Tego wszystkiego dowiesz się w kursie, którego najlepszą ofertę masz poniżej:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *