Canva nowości: opublikuj stronę WWW w Canva na domenie

Canva nowości: opublikuj stronę WWW w Canva na domenie

Korzystasz z programu Canva na co dzień, aby tworzyć tam pewne grafiki, zdjęcia, posty? A czy wiesz, że można tam również tworzyć strony WWW (responsywne i mobilne typu sanding page)? To nie wszystko, ponieważ od niedawna Canva wprowadziła nowość. Można opublikować wykonane projekty stron na konkretnej domenie (darmowej od Canva bądź na naszej domenie czy tej, którą zamówimy w Canva). To ogromny krok naprzód, więc przekonaj się w poniższym materiale wideo, jak to wygląda.

Film z kanału #jaksierozwijac:

Z programu Canva każdego dnia korzystają: nauczyciele szkół i przedszkola, instruktorzy, specjaliści od marketingu, twórcy stron WWW, graficy i wiele innych osób. Możliwości tego programu Canva są ogromne. Autorzy dbają o to, aby stworzyć narzędzie, w którym uda się nam przygotować niemalże wszystko(od grafik, po zdjęcia, wideo, materiały do druku, strony internetowe, planowanie publikacji postów w mediach społecznościowych itp.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1