Woocommerce WordPress – jak rozwija się rynek e-commerce?

Woocommerce WordPress - jak rozwija się rynek e-commerce?

Woocommerce to darmowa wtyczka e-commerce o otwartym kodzie źródłowym dla WordPress. Pozwala pięknie sprzedawać wszystko online. Niezależnie od tego, czy masz produkt fizyczny, czy cyfrowy, Woocommerce Cię wspiera!

Woocommerce to doskonały wybór dla małych i średnich firm, ponieważ jest tak łatwy w użyciu i dostosowywaniu. Za pomocą kilku kliknięć możesz skonfigurować swój sklep, dodać produkty i rozpocząć sprzedaż. Więcej wyjaśniam w poniższym materiale wideo.

Wprowadzenie do Woocommerce i jego zalety dla firm

Woocommerce to bezpłatna i otwarta platforma eCommerce. Jest to jedna z najpopularniejszych platform eCommerce i stała się najczęściej używaną platformą eCommerce na świecie. Jest zwykle używany przez małe firmy, ale może być również używany przez duże firmy w ich internetowej sprzedaży detalicznej.

Zapewnia szereg funkcji ułatwiających prowadzenie sklepu internetowego, takich jak:

 • Konfigurowalny koszyk na zakupy,
 • Rozwiązania do obsługi płatności,
 • Wbudowany blog,
 • I wiele więcej!

4 sposoby, w jakie Woocommerce rewolucjonizuje dziś e-commerce

Woocommerce to wtyczka e-commerce, z której korzysta ponad 2 miliony sklepów internetowych na całym świecie. Istnieje od dłuższego czasu i stale ewoluuje, aby sprostać potrzebom firm internetowych.

 1. Woocommerce zapewnia przedsiębiorcom platformę do łatwego budowania własnego niestandardowego sklepu internetowego.
 2. Jest darmowy, open source i wspierany przez WordPress, więc jest kompatybilny z większością przeglądarek i urządzeń.
 3. Jest wszechstronny – możesz go używać do sprzedaży wszystkiego, od produktów cyfrowych, takich jak muzyka lub filmy, po produkty fizyczne, takie jak ubrania lub książki.
 4. Dzięki Woocommerce możesz łatwo zarządzać zapasami i realizować zamówienia z dowolnego miejsca na świecie.

WordPress to najpopularniejsza platforma blogowa na świecie. Jest również wykorzystywany przez przedsiębiorców do budowania własnych sklepów eCommerce.

Dlaczego sklepy WordPress są lepsze dzięki Woocommerce

WordPress to najpopularniejszy CMS na świecie. Jest łatwy w użyciu i ma wiele zalet w porównaniu z innymi platformami. Jeśli jeszcze nie masz strony WWW w technologii WordPress, to przekonaj się, dlaczego warto.

Przewaga WordPressa nad innymi platformami:

 • Ma ogromną społeczność i zawsze pojawiają się nowe wtyczki, aby uczynić go bardziej użytecznym.
 • Został stworzony z myślą o programistach, więc bardzo łatwo ją dostosować i dodać do swojej witryny. Ale tak naprawdę każdy inny poradzi sobie z obsługą strony WordPress i jej odpowiednim zarządzaniem.
 • WordPress jest darmowy, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na hosting, nazwy domen itp.

WordPress vs inne sklepy online

 • W WordPress znacznie łatwiej jest dostosować witrynę. Może się to także odbywać bez motywów czyli na podstawie bloków Gutenberg czy poprzez wtyczkę Elementor itp.
 • Sklepy WordPress są bardziej konfigurowalne, ponieważ możesz samodzielnie edytować kod, jeśli chcesz, zamiast płacić komuś innemu za tę usługę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1