Co to SEO? I jak poprawić SEO naszej strony WWW w Google?

Co to SEO I jak poprawić SEO naszej strony WWW w Google

Co to SEO czyli “seach engine optimization”? I jaki to ma wpływ na działanie strony internetowej oraz na jej ocenę przez wyszukiwarkę Google? Warto rozwijać się w tym kierunku, jeśli posiadasz własną stronę www, bloga czy sklep online.

Przekonaj się więc, co to SEO dokładnie oznacza i jak możesz poprawić SEO Twojej strony WWW. Zapraszam do oglądania i skorzystania z materiałów dostępnych w opinie do tego filmu!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

2 Comments

  1. Fabian

    Te złożone działania mogą nam ułatwić zdobycie jak najwyższego miejsca w wyszukiwarce Google, a w konsekwencji osiągnięcie większej ilości czytelników i klientów. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad procesem optymalizacji i pozycjonowania witryny.

    1. Jak Się Rozwijać

      Zgadza się, choć czasami jeśli prowadzimy mniejszy biznes bądź średni, to kwestią pozycjonowania możemy zająć się sami. Podobnie i kwestią prowadzenia kampanii reklamowych. Wszystko zależy od ilości czasu, jaki mamy i moglibyśmy na to przeznaczyć. Jeśli w ciągu tygodnia znajdziemy nawet kilka godzin, aby przeznaczyć na kwestie seo, prowadzenie bloga firmowego i ustawianie reklam na fb i google ads, to już z czasem możemy osiągać coraz lepsze wyniki w biznesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1